Strona główna Sport i rekreacja Piknik w Ochodzy

Piknik w Ochodzy

5553
4

Dużym zainteresowaniem cieszył się piknik, który odbył się wczoraj w Ochodzy. Przygotowano wiele atrakcji – każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Oficjalne rozpoczęcie z udziałem władz gminy nastąpiło o godzinie 14:00. Była to okazja do wręczenia wyróżnień i podziękowań osobom szczególnie zaangażowanym w życie sołectwa, a także odnoszącym sukcesy w sporcie.

W trakcie pikniku można było sprawdzić swoje umiejętności strzeleckie, skosztować domowych wypieków, przejechać się bryczką, spróbować sił w siatkówce plażowej, wziąć udział w licznych konkurencjach rekreacyjno – sportowych, a także obejrzeć psie piękności.

Z uwagi na silny wiatr, nie odbyły się zaplanowane loty balonem na uwięzi.

Przygotowano pokazy działania patrolu saperskiego i straży pożarnej. Pomyślano też o oprawie artystycznej. Wystąpili – zespół muzyczny „Bracia Mejs”, formacja taneczna „Hop” z Niewolna oraz zespół rodziny Kubackich.

Organizatorami imprezy było sołectwo Gołąbki – Ochodza, miejscowe Koło Gospodyń Wiejskich,Stowarzyszenie „Teraz”, OSiR w Trzemesznie i OSP Gołąbki.

4 KOMENTARZE

  1. Brawo panie Pokorski piknik to piknik a nasi wlodarze jasne tylko gdzie imprezki zabierac sie za naprawe ulic w Trzemesznie bo jak deszcz popada to kaluza przy kaluzy i ludzie nachodnikach sa oblewani blotem tym sie zajac.

    • Stan dróg,zwłaszcza w mieście to coś strasznego ,pikniki,festyny ,imprezki tam są zawsze p.Nitka,p.Dereziński.Wręczanie pucharów, dyplomów,kwiatki to im najlepiej wychodzi.Jak wyglada gospodarka i wydawanie pięniędzy w gminie ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj