Strona główna Sport i rekreacja Piknik rodzinny w Rudkach

Piknik rodzinny w Rudkach

3618
9

Sołectwo Rudki – Kozłowo zorganizowało wczoraj rodzinny piknik dla swoich mieszkańców. Odbyły się konkursy i zabawy, w które z chęcią włączali się także dorośli. Dla uczestników przygotowano medale i nagrody.

Obecni na imprezie mogli zapoznać się z latającymi modelami samolotów prezentowanych przez członków Gnieźnieńskiego Stowarzyszenia Sportów Lotniczych. Pomyślano też o łagodzeniu skutków upału. Dzieci chętnie korzystały z rozstawionych na boisku zraszaczy. Nie zabrakło oczywiście poczęstunku i zimnych napojów.

W trakcie pikniku prowadzono też zbiórkę pieniędzy dla chorej Olgi z Kiszkowa.

Imprezę sfinansowano z funduszu sołeckiego i wpłat sponsorów.

9 KOMENTARZE

  • Potrafisz czytać ze zrozumieniem? Przeczytaj ostatnie zdanie a dowiesz się jak mało wiesz. „Imprezę sfinansowano z funduszu sołeckiego… „. Nie pisz więc bzdur, że gmina nie sfinansowała imprezki. Jeszcze byście chcieli, aby wam piwsko gmina sfinansowała. Nauczyliście się, że tylko imprezować.
   Radni powinni przyjrzeć się tym wszystkim wydatkom na imprezki. Zacząć należy od OSiR.

   • Fundusz sołecki to wydzielona kwota z budżetu gminy, do dyspozycji sołectwa. To też sa pieniądze gminy, tylko na co je wydać decydują mieszkańcy sołectwa.

   • Nauczyli się żeby tylko dostawać za nic plusy to piwsko by chcieli na imprezach.Swoja droga co za społeczeństwo ciagle tylko patrza gdzie darmowa impreza żeby się nażreć najlepiej napić i nic nie zapłacić.Roboty nie nauczeni

  • Bo już bez pieniędzy nie można zorganizować sobie czasu. Co za czasy. Robienie sensacji z jakiegoś spotkania. Chcąc się spotkać i spędzić czas z sąsiadem wystarczy wziąć swoją kiełbasę, piwko i węgiel i można bez szumnych sponsorów zrobić coś z niczego. Nauczyli rozdawać na lewo i prawo pieniądze.

   • Sąsiedzie dzisiaj zabrałbys ludziom te wszystkie gadżety typu smartfon deski placyki nivea i inne to by nie wiedzieli co ze sobą począć. jak żyć nie robiąc sobie selfie idąc z fumfela jak życie nie przesyłając sobie fotun z pociągu jak żyć nie dostając 200 lajkow przy 2000 znajomków.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj