Strona główna Różne Piknik organizacji pozarządowych w Kruchowie

Piknik organizacji pozarządowych w Kruchowie

4573
11

Piknik organizacji pozarządowych odbył się dzisiaj w Kruchowie. Rozpoczął go konkurs wędkarski na miejscowym jeziorze. W ramach imprezy przygotowano wiele atrakcji dla mieszkańców.

Odbył się turniej siatkówki, zabawy plastyczne i sprawnościowe dla dzieci, pokazy karate oraz motocykli, rejsy po jeziorze, prezentacja publikacji historycznych o Trzemesznie oraz przejażdżki bryczką.

Przygotowały je stowarzyszenia działające na terenie naszej gminy, a głównym organizatorem była Gminna Rada Działalności Pożytku Publicznego. Jak nam powiedział jej przewodniczący Andrzej Lisiecki, ideą pikniku jest integracja różnych organizacji działających na rzecz mieszkańców naszej gminy. Chcemy współpracować, a nie rywalizować – dodał przewodniczący.

W trakcie imprezy za szczególne zaangażowanie w działalność organizacji pożytku publicznego wyróżniono Irenę Karczewską i Andrzeja Leśniewskiego.

Wśród oficjalnych gości znaleźli się – poseł na Sejm RP Tadeusz Tomaszewski, członek Zarządu Powiatu Mariusz Mądrowski, burmistrz Krzysztof Dereziński, przewodniczący Rady Miejskiej Benedykt Nitka, sołtys Kruchowa Piotr Wiśniewski.

11 KOMENTARZE

  1. Puchary, festyny, nagrody dla samych siebie czyli ta nudna telenowela trwa w najlepsze.
    Podobno PiS rozdaje pieniądze bezproduktywnie a czym jest wydawanie gminnej kasy na te wszystkie puchary, festyny, itp. ?

    • Żeby się pokazać, żeby dać ludowi „igrzysk”, żeby w wyborach wygrać? Pp co posła zapraszać, po co burmistrza, przewodniczącego rady? Kim oni są, co dobrego zrobiłoby dla miasta i gminy Trzemeszno?

  2. Fajna impreza, a uwagi maja oczywiście ludzie, dla których świat kończy sie na ich smartfonie. Brawa dla organizatorów. Tak trzymać.

  3. Dziękujemy serdecznie wszystkim darczyńcom, którzy wsparli zbiórkę na lek dla Olgi Miśkiewicz. Udało nam się dołożyć małą cegiełkę do wspólnego dzieła. Na festynie w Kruchowie zebraliśmy
    razem 1790,50 zł. W tym na stoisku z ciastami 362,50 zł i na stoisku z gadżetami 1428,0 zł. Razem damy radę -im nas będzie więcej tym prędzej osiągniemy zamierzony cel tzn zebranie 9 i pół miliona złotych na lek ratujący życie chorego dziecka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj