Strona główna Kultura Piknik nad Jeziorem Malicz

Piknik nad Jeziorem Malicz

2602
1

W minioną sobotę nad brzegiem Jeziora Malicz odbyło się spotkanie plenerowe dla przedstawicieli organizacji pozarządowych, działających na terenie miasta i gminy Trzemeszno.

Organizatorem pikniku była Gminna Rada Działalności Pożytku Publicznego w Trzemesznie, na czele z jej przewodniczącym i jednocześnie pomysłodawcą pikniku Andrzejem Lisieckim.

W trakcie spotkania przeprowadzone zostały zawody wędkarskie w trzech kategoriach: kobiety, juniorzy oraz seniorzy. Chętnych do wędkowania nie brakowało, zajętych było 26 łowisk.

W czasie, gdy wiele osób łowiło, dla pozostałych zapewniono inne atrakcje. Można było popływać kajakami oraz rowerkami wodnymi, a także podziwiać przyrodę podczas przejażdżek bryczką i motocyklami (stowarzyszenie „Wolni Strzelcy”).

Uczestnicy pikniku posilali się kiełbaskami z grilla, plackami drożdżowymi oraz ciastkami, sokami, kawą i herbatą.

Organizatorzy, korzystając z okazji, dziękują wszystkim członkom stowarzyszeń za zaangażowanie we wspólną organizację pikniku.

Gmina Trzemeszno

1 KOMENTARZ

  1. No i super takie pikniki powinno się częściej organizować dla wszystkich. Jesteśmy otoczeni jeziorami ale żadne nie jest zagospodarowane.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj