Strona główna Sport i rekreacja Piknik na ostrowickiej plaży

Piknik na ostrowickiej plaży

1282
10

W czasie, gdy 27 czerwca w Lubiniu świętowano powitanie wakacji, piknik z okazji Dnia Dziecka i zakończenia roku szkolnego zorganizowało Sołectwo Ostrowite. Impreza dla mieszkańców odbyła się na plaży przy Jeziorze Ostrowickim.

Jak mówią organizatorzy, na piknik dotarło około 100 osób z Ostrowitego i Jerzykowa. Dla najmłodszych z nich przygotowano konkursy z nagrodami oraz dmuchaną zjeżdżalnie. Każde dziecko otrzymało „medal uśmiechu”, czapeczkę, słodycze oraz napoje.

Przybyli goście mogli odpocząć na pomoście, poczęstować się domowymi wypiekami i grochówką z kociołka. Nie zabrakło także pieczenia kiełbasek przy ognisku.

(fot. Małgorzata Van Brenk)

10 KOMENTARZE

  1. Impreza się udała znakomicie. Dzieci szczęśliwe, dorośli też. Było mnóstwo konkurencji i super obsługa. Ciasto, chuściki – bajka! Grochówka nieziemska… Pozdrawiam

  2. Bardzo ładna impreza.Organizatorzy dwoili się i troili.Konkursy ładne.Zjeżdżalnia też bardzo ładna a dzieciaki tak zjeżdżały i biegały że miały wypieki na buziach. Ciasto bardzo dobre i grochówka też.Nowy sołtys, nowa rada sołecka i jak na pierwszą imprezę to zdali egzamin.

  3. Z imprezą mam tyle wspólnego że byłam tam przypadkowo z wnukami.Chwalę bo wszystko się dobrze udało choć napewno znależliby się tacy którzy cieszyliby się z niewypału.Zresztą jak zwykle trzemeszeńskie społeczeństwo.Wieczni malkontenci.Zawsze do czegoś się przyczepią.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj