Strona główna Różne Piknik charytatywny dla Tomasza Schillaka – naczelnika OSP

Piknik charytatywny dla Tomasza Schillaka – naczelnika OSP

3030
5

Ochotnicza Straż Pożarna w Trzemesznie zaprasza do udziału w charytatywnym pikniku pt. „Dobro wraca”, który odbędzie się w pierwszą sobotę kwietnia (2.04).

W trakcie wydarzenia zbierane będą pieniądze na leczenie Tomasza Schillaka – naczelnika jednostki OSP. Jak już informowaliśmy |TUTAJ|, zmaga się on z groźnym nowotworem. Jedyną szansą są drogie, nierefundowane leki.

Organizatorzy pikniku przewidują szereg atrakcji. Wśród nich zlot wozów strażackich, grill i grochówka z kuchni polowej, dmuchane zamki, licytacje, pokazy medyczne, gokarty i symulator dachowania.

Początek punktualnie o godzinie 12:00.

Więcej informacji na poniższym plakacie.

5 KOMENTARZE

  1. Po to płacimy składkę zdrowotną i podatki, żeby nie musieć żebrać o leczenie. I żeby nie musieć czekać w kolejce do lekarza, latami na zabieg, czy 4 miesiące na wyrwanie zęba z bólem. I zdaje się, że już 3/4 wypłaty jest nam zabierane przez państwo w formie różnych ukrytych podatków i obowiązkowych opłat.

  2. Jak już chcecie oddać swoje pieniądze to nigdy żadnej charytatywnej fundacji bo to są złodzieje i darmozjady. Ja proponuję oddać do rąk własnych panu Tomkowi Schillak. I rok bić tak za każdym razem pomijając każda fundację.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj