Strona główna Sport i rekreacja Pierwszy mecz zakończony porażką

Pierwszy mecz zakończony porażką

912
12

Wczoraj o godzinie 15:00 na stadionie miejskim w Trzemesznie odbył się pierwszy mecz rundy wiosennej „Zjednoczonych”. Nasza drużyna gościła u siebie reprezentację „Sokoła Pniewy”. Niestety, po 90 minutach gry mecz zakończył się zwycięstwem gości, którzy pokonali gospodarzy 2:1.

Pierwsza bramka padła w 40. minucie gry. Strzelił ją nam zawodnik Sokoła Pniewy Robert Sobkowiak w rzucie karnym. Drugiego gola goście wbili w 62. minucie gry (Łukasz Roda). Zjednoczonym udało się strzelić tylko jedną bramkę – w 65. minucie gry Krzysztof Majchrzak wbił gola w podyktowanym rzucie karnym.

O komentarz poprosiłem prezesa drużyny Zjednoczonych, Sławomira Peno: „Słaby mecz, zgodnie z tradycją pierwszy mecz w każdej rundzie przegrywamy, dzisiaj niestety stało się to samo. Zagraliśmy wolno, nieporadnie, nie było sytuacji czystych bramkowych, z wyjątkiem ostatniej, gdzie dwóch naszych zawodników przed bramką mogło uratować chociaż jeden punkt. Trudno, trzeba się pogodzić z porażką, pierwsze koty za płoty, nie ma co załamywać rąk, gramy dalej” – mówił prezes.

Zarząd Zjednoczonych przygotował bardzo miłe upominki dla swoich kibiców z okazji inauguracji rundy wiosennej. Wszyscy zgromadzeni na trybunach kibice otrzymali wczoraj drużynowy szalik oraz smyczkę.

Za tydzień nasi zawodnicy zmierzą się w meczu wyjazdowym z  Pogonią Lwówek.

IMG_3557 IMG_3558 IMG_3560 IMG_3564 IMG_3570 IMG_3573 IMG_3574 IMG_3578 IMG_3581 IMG_3584 IMG_3585 IMG_3588 IMG_3591 IMG_3592 IMG_3594 IMG_3595 IMG_3600 IMG_3601 IMG_3611 IMG_3619 IMG_3638 IMG_3644 IMG_3649 IMG_3680 IMG_3688