Strona główna Różne Pamietają o swoim wychowawcy

Pamietają o swoim wychowawcy

8417
6

Absolwenci trzemeszeńskiej „zawodówki” z lat 1983 i 1987 zrobili miłą niespodziankę swojemu wychowawcy Alojzemu Walczakowi.

Zorganizowali spotkanie z okazji jego 90. rocznicy urodzin.

Poprzedziła je msza święta w intencji solenizanta. Była to też okazja do powspominania szkolnych lat.

A. Walczak rozpoczął pracę zawodową w 1949 roku jako nauczyciel w Szkole Podstawowej nr 1 w Trzemesznie. Krótko pracował też w „dwójce”, a następnie w Zasadniczej Szkole Zawodowej. Uczył między innymi historii, gospodarki i wychowania obywatelskiego.

Na początku lat 50–tych prowadził chór w trzemeszeńskim liceum, a w późniejszych latach „kółko muzyczne” w SP nr 2.

Solenizant pragnie za naszym pośrednictwem złożyć serdeczne podziękowania swoim wychowankom za zamówioną mszę świętą, okazane serce, życzenia i miłą atmosferę wczorajszego spotkania

6 KOMENTARZE

  1. Pan Alojzy pracował również w SP w Zieleniu. Do dzisiaj wspominam bardzo ciekawe lekcje historii i niesamowite lekcje muzyki. W tamtych czasach miał anielską cierpliwość i niebywałe poczucie humoru. Bardzo, bardzo sympatyczny człowiek. Pozdrawia pana Alojzego i życzę dużo zdrowia
    🙂

  2. Byłam ucz.w szkole podstawowej nr2.Pamiętam obóz wędrowny na Mazowsze prowadzony przez Pana Walczaka i jego żonę.Było świetnie bardzo dużo nam pokazali do dzisiaj miło wspominam chociaż minęły 54 lata. Dużo zdrowia dla Jubilata.

  3. przesympatyczny. zawsze pogodny i uśmiechnięty.
    dużo zdrowia i jeszcze wielu lat życia i oby usmiech nadal gościł na Pana twarzy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here