Strona główna Różne Otwarcie restauracji Family Food! Jedzenie na wagę już od 3,10zł/100g

Otwarcie restauracji Family Food! Jedzenie na wagę już od 3,10zł/100g

9264
0

Miło nam poinformować, że z dniem 4 grudnia ulega zmianie formuła sprzedaży w dotychczasowym lokalu Steak House przy ul. Gnieźnieńskiej 4 w Trzemesznie.

Z dniem otwarcia lokal będzie nazywał się FAMILY FOOD i oferować będzie menu w wersji do wyboru z wycena na wagę. klienci i nasi goście będą samodzielnie dokonywać kompozycji i rozmiarów dan według własnych upodobań i apetytu. Obowiązywać będzie cena posiłku wg wag przy podstawie 3,10 zł/100g. W godzinach od 8:00 do 10:30 będziemy serwować menu śniadaniowe. nowością będzie usługa HAPPY HOUR, czyli możliwość konsumpcji w ostatniej godzinie otwarcia lokalu (17:00-18:00) z rabatem 50%.

Mamy nadzieję że nowa formuła spotka się z zainteresowaniem i pozytywną oceną. Lokal zmienił swój image oraz zyskał nowe wnętrze. Wszystkie te zmiany są dla państwa komfortu.

Oddajemy do Państwa dyspozycji nasze najnowsze dziecko kulinarne w ufności, że zaspokoi oczekiwania kulinarne i okaże się wygodną formą.

W Mikołajki 6-7 grudnia zapraszamy na wielkie oficjalne otwarcie!!! W prezencie dla wszystkich gości przygotowaliśmy kawę oraz słodki poczęstunek. Mając na względzie naszych najmłodszych gości, specjalnie dla nich wizyta św. Mikołaja oraz dekorowanie pierników.

Nie może Was zabraknąć!