Strona główna Różne Ostatni kiosk zostanie zlikwidowany

Ostatni kiosk zostanie zlikwidowany

5561
26

Z placu Kilińskiego zniknie niebawem ostatni w Trzemesznie kiosk RUCH. Ta bardzo niegdyś popularna sieć prowadziła przed laty w naszej gminie nawet kilkanaście placówek z prasą i innymi drobnymi artykułami. Jak się okazuje, dalsze funkcjonowanie tego punktu przestało się opłacać.

Spółka aktualnie optymalizuje sieć sprzedaży, z jednej strony rezygnuje z lokalizacji, które są nierentowne, z drugiej uruchomia nowe punkty oraz dokonuje rebrandingu obecnych. Nacisk kładziony jest na jakość oferty i dostosowanie jej do potrzeb klientów.

Kiosk w Trzemesznie został zamknięty na początku października br. Za taką decyzją biznesową RUCH przemawiały wyniki przeprowadzonego wcześniej audytu. Punkt był nierentowny i nie wykazywał możliwości trwałej zmiany tego trendu mimo prowadzonych i planowanych w skali całej spółki działań prosprzedażowych.

Spółka nie rozpatruje kontynuowania działalności w tej lokalizacji. Ajent, który dotychczas prowadził ten punkt, objął uruchomioną w połowie miesiąca placówkę w Mogilnie. W planach jest podjęcie działań mających na celu ewentualną sprzedaż obiektu w Trzemesznie. Jeśli się to nie uda, punkt zostanie zlikwidowany w pierwszej połowie przyszłego roku” – poinformował Olaf Furmanek, dyrektor marketingu i komunikacji RUCH S.A.

26 KOMENTARZE

 1. Zastanawiałem się jak ludzie dali się złapać na ten haczyk, dali się nabrać na tzw. Trzecią Drogę.

  A to przecież sprawa prosta.

  Wielu wyborców chce Platformy, ale takiej bez aferałów, cwaniaków, nie zdając sobie sprawy, że chce rzeczy niemożliwej, bo to właśnie Platforma ze swojej natury generuje chaos.Dla niektórych byłaby obciachem przyznać się do bezwarunkowej akceptacji takiej struktury politycznej. Więc macherzy, znając target i wiedząc co gra w duszy platformersa, wykombinowali dla niego Trzecią Drogę, sztuczkę marketingową, rzekomo pozbawioną wad Platformy, no i naiwni to połknęli, a teraz Trzecia Droga, po wykonaniu zadania, wraca do macierzy,

  Dziesięć lat wcześniej podobny mechanizm krył się za wyodrębnieniem z Platformy Ruchu Palikotta, żeby nie odstraszać bardziej konserwatywnych członków PO. Potem, gdy PO zaczęła dołować, powtórzono manewr i spuszczono szalupę ratynkową w postaci Nowoczesnej, ale Petru okazał się zbyt prostacki by grać w taką gre i został chwilowo odstawiony.
  Zresztą, nawet po chwili zastanowienia nad samym pomysłem trzeciej drogi, który to pomysł funkcjonuje w globalnej polityce od kilkudziesięciu lat, można było dojść do takiego samego wniosku. Ludzie przecież postrzegają świat binarnie, poprzez przeciwieństwa i tak się działo choćby w okresie zimnej wojny, gdy świat był podzielony na dwa obozy. Była jedna droga, wolności i kapitalizmu i druga droga, komunizmu. Asekuranci, którzy obawiali się przypisania do którejś ze stron postawili na trzecią drogę.I na tej samej zasadzie, wykoncypowano pomysł „osób niebinarnych”. Ludzie uciekają się do różnych sztuczek żeby uciec od rzeczywistości.

 2. Kiedyś zamawiałam tam paczki,co poszłam odebrać oczywiście Pani kasjerki nie było. Zdażyło mi się to kilka razy. Po drugie takie punkty nie są już potrzebne bo prasę kupicie w pobliskim markecie, zaraz Dino otwierają, tam też jest prasa. A fajki to w każdym sklepie są. Nawet w Trzemzalu Dino postawili, też jest kącik z prasą to po co do Trzemeszna jechać do Ruchu transportu miejskiego nie mamy więc i biletów ta Pani nie sprzedawała. Odkąd nie było owej Pani na miejscu pracy „bo gdzies na chwilę sobie poszła”, a zdążyło mi się to kilka razy, nie korzystam z jej usług bo ile można od zamkniętego okienka się odbijać.

 3. Kiedy przestaną przez miasto jeździć betoniarki? Ciężkie auta pędzą droga którą dzieciaki chodzą do szkoły. To trzeba nagłośnić chyba w tvn jaka bezpieczna trasę stworzył burmistrz

 4. Przecież ta pani to bardzo sympatyczna kobieta.
  Jak łatwo kogoś osądzić
  A klienci to już tacy mili byli
  Trochę empatii bo coraz mniej człowieka w człowieku

 5. Minister, który kupił respiratory – widmo obciąża Agencję Wywiadu, że to oni ręczyli za handlarza.
  – Cieszynski zaczyna sypac

  wpiszcie na YT – zaczynaja sypac

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj