Strona główna Różne Organizacje społeczne podsumowały mijający rok

Organizacje społeczne podsumowały mijający rok

2527
10

Przedstawiciele organizacji pozarządowych spotkali się w Domu Kultury, aby podsumować ostatni rok swojej działalności. W naszej gminie zarejestrowanych jest ponad 50 różnych organizacji. Działają w formie stowarzyszeń, fundacji oraz grup nieformalnych. Są wśród nich m.in. kluby sportowe, koła gospodyń wiejskich oraz jednostki OSP.

Spotkanie prowadził przewodniczący Gminnej Rady Działalności Pożytku Publicznego Andrzej Lisiecki. Wraz z burmistrzem Krzysztofem Derezińskim i przewodniczącym RM Benedyktem Nitką wręczyli społecznikom podziękowania za pracę na rzecz mieszkańców.

Była to też okazja do złożenia sobie życzeń świątecznych, podzielenia się opłatkiem i zaśpiewania kilku kolęd. Życzenia wszystkim obecnym złożył też proboszcz ks. Piotr Kotowski. Oprawę muzyczną zapewnił Kazimierz Zając.

10 KOMENTARZE

  1. Szkoda że Pan burmistrz zapomniał o seniorach którzy pracowali przez wiele lat społecznie /nie raz po ponad 25 lat/. Bez opłatka życzę panom burmistrzom Zdrowych Wesołych Świat Bożego Narodzenia. Panowie też będziecie seniorami.

    • Ale trzynastego to pan Burmistrz był na chorobowym. Zdrowia życzę. Widać jest Pan członkiem niemal każdej organizacji pozarządowej. Do mnie żaden z przedstawicieli prócz facet się nie zwrócili do tej pory.

  2. tak sie zastanawiam czy glosujacy na PIS mysla logicznie – kaczynski wszedl na mównice ogłasza ze Donald jest niemieckim agentem a wczesniej tworzył kaczynski komisje ruska DS złapania tuska wiec Ruski czy niemiecki agent ? cos tu sie kupy nie trzyma nie wstyd wam zescie sie dali wyprać w glowach ? Tusk moim kandydatem nie byl ale to co glosi PIS to matury trzeba nie miec zeby dac sie w to nabrac

    • wystarczylo spojrzec na nowy sklad rzadu tylko Płaszczak Rakieta byl bo wojska nie oddaliby nikomu pod komende obcemu. Bylo widac ze 2 tyg chca na palenie papierow i niszczenie dowodow – ogłupiony naród przez TVP najpierw szczuli, celownik pokazywali od broni na Tusku, zrobili film Reset za kilka milionow PLN gdzie w role agenta sluzb specjalnych wcielil sie pracownik ochrony Kauflandu (nikt tego nie sprawdzil kim jest) naprawde ? na to ida nasze pieniadze ? o lechu kaczynskim zapomnieli go pokazac jak sie wital z ławrowem i Putinem ? widac ze manipuluja ludzmi z ci wierza jak te barany zamiast sprawdzic w necie – nasza sytuacja geopolityczna i polozenie PL w tym regionie wymusza by predzej czy pozniej spotkac sie z sąsiadami i ich prezydentami – powiedzial wam Kłaczek z TVP ze ma juz 7 mieszkan w ciagu 5 lat ? a wy ile macie ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj