Strona główna Na sygnale Okradli swojego pracodawcę

Okradli swojego pracodawcę

7679
26

22 marca policjanci z trzemeszeńskiego komisariatu otrzymali zgłoszenie od przedstawiciela jednej z firm z terenu gminy Trzemeszno o kradzieży preparatów do cieląt. Ich wartość oszacowano na 17 tysięcy złotych.

Sprawą zajęli się policjanci z Trzemeszna i Gniezna.

Po wykonaniu czynności na miejscu zdarzenia, przesłuchaniu świadków, przeprowadzeniu oględzin i zabezpieczeniu śladów oraz monitoringu ustalili dokładny przebieg zdarzenia.

Okazało się, że to pracownicy pokrzywdzonej firmy postanowili uszczuplić zapasy właściciela.

W toku dalszych czynności funkcjonariusze zatrzymali na terenie firmy 3 podejrzewane osoby: dwie kobiety w wieku 33 i 55 lat oraz 26-letniego mężczyznę. Czwartego, 29-letniego mężczyznę funkcjonariusze zatrzymali w miejscu zamieszkania. Zabezpieczono część skradzionych preparatów.

Podejrzani usłyszeli już zarzuty kradzieży.

Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

KPP w Gnieźnie

26 KOMENTARZE

  1. Hahahahaha Jakie to polskie…. okraść pracodawcę. Znam takiego co kuzyna okradł z przedmiotów firmowych 😀 nie bez powodu mówi się ze Polak potrafi 😀 nie każdy oczywiście ale mamy do tego genu zanadto

  2. Mnie zastanawia jedno. Może ktoś będzie w stanie mi to wyjaśnić może nie. Jak ktoś kto nie jest tolerancyjny może walczyć o tolerancje. I również: jak nauczyciel który spędza z czas non stop na fb instagramie dodając kilka postów dziennie odpisując na komentarze co chwile i narzekając ze jest zapracowanym człowiekiem mało zarabia i narzekając generalnie na wszystko, może nauczyć dzieciaki online czegokolwiek 🤣

  3. ja wam k..a pokaze nawet w WC zainstaluje monitoring a niech mi tylko ktos papier toaletowy zawinie to leci z roboty !

  4. no, milicja ma nowy wóz to teraz pokaże co potrafi (czyli polowanie na rodziców przedszkolaków, a patol co bez prawka w dodatku często zaćpany jeździ i nic z tym nie robią choć gościa znają dobrze)

    • sam sie wygas – zobacz najpierw ile osob na pis glosowalo z gminy a sie przekonasz ze jestes nielicznym mieszkancem.
      Niech wam pozabieraja co macie to zmieknie wam rura

  5. Idioto jakie nadgodziny te panie wręcz ubolewaly ze godzin mało więc wpadło się na pomysł szybkiego zysku wstyd matka i babcia jaki przykład dla dzieci i wnuków

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj