Strona główna Na sygnale Okradli sklep w Jastrzębowie

Okradli sklep w Jastrzębowie

4873
18

Nieznani sprawcy włamali się dzisiejszej nocy do sklepu spożywczego w Jastrzębowie.

Jak informuje Anna Osińska z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie, łupem złodziei padł alkohol, papierosy oraz gotówka.

Ogólna suma strat wyniosła około 15000 złotych.

Dochodzenie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Trzemesznie.


_______________________________________________________________________
Materiały partnerów:

18 KOMENTARZE

  1. Mało to gnojkow co kradną cwaniaczków…. myślicie ze dzięki komu za granica boja się o swoje auto jak słyszą „Polak”? Dzięki takim cwaniaczkom. Takich ciężko złapać bo żyłkę do tego maja, wiec nie krytykujcie policji

  2. Gdy pewnego razu kilku pracowników okradło swego pracodawcę, to ich kolega, również pracownik tej samej firmy, musiał sie powiesić, gdyż zrzucili całą winę na niego, najprawdopodobniej niewinnego.

    • unika się takich ludzi.zawsze to mówię choćby nie wiem jak był zabawny, jak pięknie mówił, przytakiwał, złodziej to złodziej.i prędzej czy później na własnej skórze się o tym przekonasz.brzydzę się złodziejami czy to tymi z rzadu czy takimi co właśnie okradana pracodawcę kolegę sąsiada.

  3. Mnie naprzykład gmina – troszkę ludków się za tym kryje. Te oszczędności państwo burmistrz przyjdzie gminie trzykrotnie przepłacić.To tak w ramach promocji trzemeszna na szlaku „piszą piastowskim” – a wolałbym by pisali „dziadowskim”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj