Strona główna Różne Okradli rybaków

Okradli rybaków

3807
20

Nieznani sprawcy skradli sieci rybackie – 12 sztuk wontonów – na szkodę Gospodarstwa Rybackiego Łysinin. Do kradzieży doszło w nocy 16/17 września na Jeziorze Kościelnym.

Sieci zastawione były od strony drogi krajowej nr 15, naprzeciw bazyliki. Wartość skradzionego mienia oszacowano na 4200 złotych.

Dochodzenie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Trzemesznie. Policjanci zwracają się z prośbą o kontakt do osób, które mogą pomóc w ustaleniu sprawców.

20 KOMENTARZE

  1. Ciekawe jaki sa przepisy dotyczace stawiania wontonow i prowadzenia zapisow dotyczacych polowow. Jedno jest pewne że siatki stawiane na jeziorach nie sa prawidlowo oznakowane a rybak trzepie jeziora caly czas.

  2. Taka prawda człowiek kupuje kartę wędkarską żeby łapać ryby A nie rybacy cały czas sieci wystawiają tu jest sprawiedliwość no chyba nie A za kartę z roku na rok coraz droższa

  3. bardzo dobrze zrobili, karty wędkarskie powinni dawać za 1 zł bo i tak ciężko o „dużą rybę”. ciekawe czy wogóle były sieci czy niby rybacy a bardzie kusownicy nie chcą naciągnąć na kasę. Powinien być całkowity zakaz stawiania sieci i wontonów szczególnie dla tych pseudo rybaków, to oni sa sprawcami braku ryb w naszych jeziorach

  4. Popieram przed mówców. Karty drogie, żadnych zarybień a pseudo rybacy kłusują na całego ! No to jakaś sprawiedliwość musi być !

  5. Trzeba miec uklad tez bedziesz lapac a tak do wiadomosci kto z imienia i nazwiska zastawil sieci na koscielnym pytamy pseldo rybacy czy peldo przydupasy.

  6. Powinno się zakazać połowu ryb sieciami. To nie rybacy rybacy to nad morzem to są kłusole.A to co robią to nie jest gospodarka rybacka tylko gospodarka rabunkowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here