Strona główna Różne Okradli miejsce pamięci narodowej

Okradli miejsce pamięci narodowej

5823
21

Osiem ozdobnych krzewów skradziono przed kilkoma dniami w Niewolnie. Jak się okazuje, dla złodzieja nie ma miejsc świętych. Skradzione iglaki zdobiły miejsce pamięci narodowej jakim jest Pomnik Poległych i Rozstrzelanych w 1939 roku.

Jak nas poinformował sołtys Niewolna Leszek Meller, rośliny były posadzone przez mieszkańców sołectwa przed uroczystościami 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej. Teraz pozostały po nich tylko dziury w ziemi.

O kradzieży powiadomiona została policja.

21 KOMENTARZE

  1. I taka osoba ma czelność iść do kościoła aby pokazać jaki on jest święty. Tacy są ludzie, A najgorsze jest w tym wszystkim to, że w śród nas jest takich kretynów wielu, tylko sie dobrze maskuja. Maja w d….e ludzkie uczucia liczy się tylko kasą.

  2. I teraz 5 minut dla Januszy , podglądamy czy sąsiadowi nie wyrosły nowe iglaki prze domem czy na działce i Uprzejmie donosimy na 112 👏

    • januszami sa ci co kradna a doniesc to nie jak w PRL tylko ukarac tych co nie maja szacunku dla zmarlych – jak twojej matce czy ojcu z grobu by kradli kwiaty to co byc zrobil ?

  3. ci ludzie walczyli za To bys mos mogl zyc w wolnej polsce niezaleznie ktora partia rządzi, byś mówil w jezyku polskim i byli gotowi za to zginąć – Nie kradnij z ich pomnika kwiatow czy drzewek – zastanow sie nim cos zrobisz

  4. Do trolla i anonima: nie rozumiem co kościół, czy też chodzenie do niego, bądź nie , ma z tym haniebnym czynem wspólnego?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj