Strona główna Na sygnale Okradł nowo poznanego kolegę

Okradł nowo poznanego kolegę

1106
19

Do niecodziennego przestępstwa doszło w miniony weekend na ulicy Piastowskiej w Trzemesznie. 67 letni mieszkaniec naszego miasta został okradziony przez 40 latka, z którym chwilę wcześniej spożywał alkohol. Sprawca został zatrzymany, trafił do policyjnego aresztu.

„Pokrzywdzony poznał mężczyznę, z którym spożywał alkohol. W pewnym momencie – w pobliżu jednego ze sklepów – nowo poznany kompan wykorzystał moment nieuwagi, wyszarpnął portfel z kieszeni swojego towarzysza i zaczął uciekać. Zgłaszający wycenił straty na 700 złotych” – informuje Anna Osińska z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie.

Rzecznik gnieźnieńskich policjantów dodaje, iż powiadomieni o kradzieży stróże prawa z Trzemeszna podjęli w tej sprawie czynności, rozpytali kilkanaście osób, dzięki którym ustalili dane sprawcy. Okazał się nim 40 letni trzemesznianin, który w momencie zatrzymania był pijany. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie rabuś usłyszał zarzut kradzieży.

Policjanci odzyskali skradzione pieniądze, które podejrzany schował w bucie.

19 KOMENTARZE

 1. ten 40-latek jest zagrożeniem dla innych!niszczy sąsiadów, brata i nie można z nim nic zrobić!!!tam dojdzie do tragedii!sasiedzi niejednokrotnie pomagali,ale pomoc naszego prawa jest tylko na chwile.niejedne rodziny cierpia z tego powodu(jednorazowej,chwilowej pomocy)!stróże prawa przy tym tez maja związane rece.z odwyku można się wypisac na własne rzadanie…maskra!!!!może to jest czas na ubezwłasnowolnienie tego swira???!!!!

  • podejrzewam ze bedzie ale wtedy na nieszczescie do Cb-bo wiesz ze to wszystko dziala w odwrotnym kierunku!uwierz mi ze komus kiedys puszcza nerwy i sam wymierzy kare temu czubkowi i wtedy bedzie gnoj!

 2. Zgłosić Człowieka do Odpowiednich Urzędów,że zagraża,że zachowuje się niebezpiecznie i nie bać się takich ludzi.Wystosowac zbiorowe pismo i niech się za niego wezną.

  • uwierz mi że ze strony sasiadow zostało już wszystko wykorzystane!a powiem szczerze ze boimy się o swoje zycie i przede wszystkim naszych dzieci!

   • Adminie, a co to za komiczna forma cenzury z tym nazwiskiem ? Przecież Szechter Aaron to wielki bojownik na rzecz wolności słowa i demokracji w Polsce, walczył z takimi cenzorami ! Byłby pewnie zawiedziony z takiej postawy !

    Ale komedia, nie spodziewałem się, że się tak uśmieje w to chłodne niedzielne popołudnie …

 3. Różni sa znajomi , sąsiedzi czy przyjaciele . Tylu ilu ich jest tyle jest sposobów wyłudzenia pieniędzy czy wręcz kradzieży . Oszustwem czy wyludzaniem nie tylko pieniędzy trudnia się zarówno osoby z marginesu jak i piastujace poważne stanowiska . W wielu przypadkach dopuszcza się i przyzwala na łamanie prawa . W dalszym ciągu sprawy zagrożone prawem zamiatane sa pod dywan . Uważajcie więc trzemesznie na łajdaków również z ,,wyższej półki ,,. Jeśli jesteś świadkiem przestępstwa masz obowiązek zgłosić sprawę na policję lub prokuraturę . Dość przymykania oczu na dranstwo , nieuczciwości , oszustwo , zastraszanie czy przemoc .

 4. Powracając do oszustwa i dysponowania kogoś pieniędzmi . Są osoby , ktore dopuszczają się czynów zagrożonych karnie od grzywny poprzez ograniczenia wolności i pozbawienia wolności do lat 5 . Kłamstwo , oszustwo ma krótkie nogi . Prędzej czy później wyjdzie to na światło dzienne . Nie dajcie się trzemesznie manipulować przez cwaniaków . Uważajcie co podpisujecie i z kim zawieracie wszelkiego rodzaju umowy . Czytajcie uważnie wszystkie pisma do podpisu bo mogą one być sfałszowane , nawet te urzędowe .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj