Strona główna Różne Ograniczenie pracy Starostwa Powiatowego w Gnieźnie

Ograniczenie pracy Starostwa Powiatowego w Gnieźnie

4066
8

W związku ze znacznym wzrostem zakażeń wirusem COVID-19, od poniedziałku 12 października br. do odwołania, w Starostwie Powiatowym w Gnieźnie zawieszona zostaje bezpośrednia obsługa klientów, z wyłączeniem wcześniej umówionych spotkań.

Wnioski i dokumentację obejmującą poszczególne sprawy należy:

  • wysyłać pocztą tradycyjną na adres Starostwo Powiatowe w Gnieźnie, ul. Papieża Jana Pawła II 9/10, 62-200 Gniezno
  • wrzucać do specjalnie przygotowanej skrzynki podawczej, która znajduje się przy wejściu do budynku Starostwa Powiatowego w Gnieźnie przy ul. Papieża Jana Pawła II 9/10. Prosimy aby pisma kierowane do urzędu opatrzone zostały numerem telefonu kontaktowego, w celu konieczności poczynienia stosownych uzgodnień
  • go dziedzińca (tylko dokumenty do Wydziału Komunikacji, Transportu i Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego).kierować za pośrednictwem skrzynki ePUAP
  • przekazywać wyznaczonemu pracownikowi w wejściu do budynku od strony wewnętrzne

Bezpośrednia obsługa pozostałych klientów ograniczona jest do wydawania na stanowisku przy głównych drzwiach budynku, po uprzednim telefonicznym umówieniu wizyty, dokumentów po załatwieniu sprawy.

W uzasadnionych przypadkach i po uprzednim telefonicznym umówieniu wizyty we właściwej komórce organizacyjnej, za zgodą kierownika tej komórki, możliwa jest obsługa klienta wewnątrz budynku. W przypadku wejścia do budynku klienci mają obowiązek dezynfekcji rąk niezwłocznie po wejściu oraz przestrzegania powszechnie obowiązujących przepisów, w szczególności regulujących konieczność zachowania dystansu od innych osób oraz zakrywania ust i nosa.

Wszelkich informacji udzielają pracownicy Starostwa Powiatowego w Gnieźnie pod numerem telefonu: tel. 61 424 07 41. Informacje publikowane będą ponadto na stronie internetowej www.powiat-gniezno.pl.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia i niedogodności. Jednocześnie apelujemy o dostosowanie się do wszelkich zaleceń dotyczących walki z koronawirusem.

Powiat Gniezno

8 KOMENTARZE

  1. To się w głowie nie mieści! Człowiek normalnie musi zapier do pracy i nikt nie patrzy że spotyka się tam z ludźmi. Urzędasy najlepiej siedźcie w domu i schowajcie się przed własnym cieniem bo on też może się zarazić!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj