Ogólnopolskie obchody “Dnia Diabetyka”

0 Flares Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

Trzemeszno było gospodarzem głównych uroczystości ogólnopolskich obchodów “Dnia Diabetyka”. Odbyły się one w w CKW “Magnolia” w Bystrzycy, a poprzedziła je msza święta w trzemeszeńskiej bazylice.

Przedstawiciele Zarządu Głównego Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków przekazali władzom samorządowym “Deklarację 12 zasad w walce o dłuższe życie z cukrzycą”. Specjalne gratulacje od władz PSD i przybyłych gości otrzymała prezes trzemeszeńskiego koła – Maria Głowacka.

Była okazja do wysłuchania kilku wykładów, przydatnych do radzenia sobie w tej uciążliwej chorobie, a także zapoznania się z ofertą firm farmaceutycznych.

Osoby zasłużone w działalności na rzecz walki z cukrzycą otrzymały odznaczenia – medale “Za zwycięstwo nad cukrzycą” i “35 lecia PSD”, odznaki “Za zasługi dla PSD”, dyplomy i podziękowania.

6 Komentarze do Ogólnopolskie obchody “Dnia Diabetyka”

ogloszenia
 1. ! napisał(a):

  JA BURMISTRZ TRZEMESZNA nie marnuje okazji :0

 2. ;;;;; napisał(a):

  A ty debilu idz sie lecz zeby nie bylo za pozno.

 3. x napisał(a):

  KTO NIE MA ZIELONEGO POJECIA O CHOROBIE JAKA JEST CUKRZYCA NIECH NIE KOMENTUJE……………..

 4. Do tych dwóch ...... . napisał(a):

  Debil debilowi nie równy . Czytajcie ze zrozumieniem a później komentujcie . Trzeba być kompletnym półgłówkiem żeby nie rozumieć przekazanej treści , która nie ma nic wspólnego z chorobą .

 5. Anonim napisał(a):

  Czlowiek chory to czlowiek myślący jak pomuc wygrać z chorobą sobie i bliźniemu .ale niektórzy okazują inną chorobę ja jako cukrzyk mam pewne ograniczenia konsumpcyjne bedac na owych spotkaniach mam pytanie dlaczego czlowiek świadomie niszczy zdrowie dlatego mam pytanie czemu ,komu one służą napewno nie integracji chorych prosze to przemyśleć to szkoda czasu pieniądzy społecznych moze lepsze były by spotkania zainteresowania dyskusje powinniśmy mieć własny lokal klub a my co robimy ?

  • kazia napisał(a):

   Klub mamy ale mały ale odbywają się spotkania Trzemeszeńskiej szkoły cukrzycy /prawie co miesiąc/.Na tych spotkaniach są wyświetlane filmy o cukrzycy i powikłaniach,są lekarze lub dietetycy ale trzeba na takie spotkania przychodzić.A jeśli chodzi o jedzenie to każdy chory wie co może jeść,
   na jakim etapie cukrzycy jest.Nikt nikogo nie zmusza do jedzenia czegokolwiek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powered by WordPress | Designed by: SEO Consultant | Thanks to los angeles seo, seo jobs and denver colorado