Strona główna Artykuł partnera Oferta zimowa Wawel – poznaj Limitowane zimowe smaki słodyczy Wawel

Oferta zimowa Wawel – poznaj Limitowane zimowe smaki słodyczy Wawel

2179
0

Zima to wyjątkowy czas, który kojarzy się ze śniegiem i zimnem, ale atmosfera, która temu towarzyszy jest bardzo ciepła i serdeczna. To za sprawą Świąt Bożego Narodzenia i magicznej atmosfery światełek, kominków, świec czy zimowych herbat.

Kluczową rolę w budowaniu zimowej, świątecznej atmosfery odgrywają smaki i zapachy. Oferta zimowa Wawel to limitowane edycje słodyczy, które idealnie wpasowują się w klimat świąt. Specjalnie wyselekcjonowane smaki, które przywodzą na myśl ciepło i serdeczność, idealnie sprawdzą się, aby sprawić przyjemność sobie czy też obdarować nimi najbliższych.

Magiczne smaki na wyjątkowy czas

Zimowe wieczory dla wielu osób kojarzą się z kubkiem pysznej herbaty, koc i ulubioną książką w towarzystwie łakoci. Tegoroczna oferta zimowa Wawel to spełnienie marzeń niejednego miłośnika zimowych przysmaków.

Zapach i smak mandarynek przywodzi na myśl zimę i Święta Bożego Narodzenia. Dzięki słodyczom Wawel, można łatwo przywołać tę atmosferę. W ofercie znajduje się Czekolada Piernik z pomarańczą w odświętnym opakowaniu, Czekolada Mandarynkowa czy pralinki z nadzieniem mandarynkowym.

Okres zimowy to też czas wypieków, które wypełniają dom słodkim aromatem. Brownie z wiśniami, szarlotka, piernik ze śliwką to ciasta nieodłącznie kojarzone z zimą. Dzięki czekoladom Wawel z nadzieniami inspirowanymi tymi wypiekami, można poczuć ich wspaniały smak w każdej chwili.

Wśród wielbicieli zimowych smaków są też miłośnicy karmelu. Z myślą o nich Wawel przygotował czekolady z nadzieniem o smaku otulonego w nim banana lub migdała. Miłośnicy pralinek również mogą cieszyć się wyjątkowymi smakami. Czekają na nich czekoladki inspirowane najpopularniejszymi zimowymi nalewkami: Cytrynówki, Wiśniówki oraz pralinka Gruszki z cynamonem.

Z myślą o najmłodszych przygotowane zostały czekolady mleczne z dodatkami chrupiących kuleczek lub ciasteczek korzennych, a także Czekolada Herbatnikowa. Zimowe opakowania zdobią urocze pingwinki.

Wyjątkowy smak w wyjątkowej oprawie

Kiedy zależy nam, aby wyjątkowy smak szedł w parze z robiącym wrażenie wyglądem, warto postawić na słodycze premium. Dzięki eleganckim, odświętnym opakowaniom oferta zimowa Wawel sprawia, że jej słodycze to idealny prezent nie tylko dla rodziny, ale również współpracowników.

Jednym z zimowych słodyczy linii premium jest marcepan w czekoladzie. W eleganckiej puszce znajduje się wysokiej jakości marcepan oblany najlepszą czekoladą deserową. Wysoka zawartość masy marcepanowej i migdałów sprawia, że osoba obdarowana może delektować się luksusowym smakiem.

Kolejnym słodkim upominkiem w ofercie Wawel jest zestaw dwóch czekoladowych łyżeczek z ciasteczkami korzennymi. To niepowtarzalny produkt z linii hand made, dzięki temu jest on wyjątkowy nie tylko ze względu na najwyższą jakość czekolady.

Jeżeli szukamy eleganckiego i okazałego prezentu, najwyższej jakości słodycze premium znaleźć można w przepięknych koszach prezentowych. Zimowa oferta Wawel to mnogość wyjątkowych smaków w odświętnych odsłonach.