Strona główna Na sygnale Odzyskali skradziony w Niemczech samochód

Odzyskali skradziony w Niemczech samochód

3611
10

Policjanci z Komisariatu Policji w Trzemesznie we współpracy ze służbami granicznymi ustalili, gdzie znajduje się skradziony mercedes c320. Mundurowi namierzyli samochód na parkingu stacji paliw w Rudkach.

Wszystko zaczęło się od informacji straży granicznej, jaka w nocy z 5 na 6 lutego trafiła na ręce trzemeszeńskich policjantów. Wynikało z niej, że skradziony w Berlinie mercedes c320 może znajdować się w okolicy Trzemeszna.

Funkcjonariusze natychmiast rozpoczęli działania poszukiwawcze za utraconym autem, które jak się okazało, znajdowało się na parkingu stacji paliw w Rudkach.

Samochód został odholowany na policyjny parking. Miejscowi funkcjonariusze wszczęli postępowanie w sprawie paserstwa.

Po przeprowadzonych czynnościach pojazd trafi z powrotem do swojego właściciela, mieszkającego w Berlinie.

KPP w Gnieźnie

10 KOMENTARZE

 1. Jak już namierzyli, to mogli zaczekać kto po niego przyjdzie i zatrzymać kierowcę w momencie odjazdu lub przynajmniej podłożyć gps a nie od razu brać samochód do aresztu. Pozostawiony na parkingu samochód i w dodatku bez kierowcy nie stwarza żadnego zagrożenia i nie ucieknie. No ale jeśli policja (policja tak w ogóle nie tylko Trzemeszeńska) ma problem z ustalaniem priorytetów co ważniejże czy pusty samochód czy przestępca to niech się nie dziwią, że sprawa się przedawniła albo została umorzona bo nie wykryto przestępcy.

  • Zgadzam się z przedmówcą. Mylę też że celowo został podstawiony. Być może ktoś inny miał go odebrać. Sprawdzić monitoring okoliczny, przy 15 od Gniezna aż do Mogilna, być może coś kamery uchwyciły. Ja bym sprawdził też okoliczne warsztaty samochodowe. Być może szajka jest w naszej okolicy. Pod latarnia jest najciemniej, tym bardziej że w naszej okolicy już sporo samochodów zaginęło.

 2. Koszt dochodzeni policji i odholowanie do właściciela większy niż to wszystko warte ! A Niemiec tak prosił by ono zginęło 🤣

 3. Chociaż Policja jest w skuteczna, bo jak się widzi, co robi (albo nie robi) władza samorządowa gminy Trzemeszno to brakuje słów.
  Państwo radni dyskutują, dyskutują, dyskutują, dyskutują……….dyskutują…
  I co z tego wynika?
  – jedna radna chce składać pokłony pracownikowi, aby ten raczył się wziąć do swojej roboty… Brawo. Tego to jeszcze nie grali. Proponuję zainstalować marmurową łazienkę z jacuzzi, aby Panowie i Panie urzędnicy mogli w ludzkich warunkach dyktować sekretarce.
  A tak na poważnie, to myślałem, że urzędnicy nie są od przyjmowania ukłonów od radnych tylko od skutecznego działania. W końcu otrzymują wynagrodzenie z NASZYCH PODATKÓW. Więcej powagi droga Pani Radna bo to wygląda tak, jakby do każdej czynności, nawet najbardziej błahej, urzędnika trzeba wielce prosić. Trzemeszno to Warszawa, że nie widać, gdzie trzeba coś naprawić, poprawić, itp, itd? Jak nie jest skuteczny i zawala robotę to wiadomo, co się robi w takim przypadku. Zapytajcie pierwszego lepszego przedsiębiorcę odpowie wam „samorządowcy” jak nie wiecie. No chyba, że jest objęty ubezpieczeniem „BMW” (Bierny Mierny ale WIERNY);
  – drugi radny wielce zdziwiony, że Burmistrz nie zaproponował w budżecie modernizacji stacji uzdatniania wód w Trzemżalu… Za dużo mięsa w diecie Panie Radny. Skleroza? Przez 5 lat nie zdążył Pan złożyć takiego wniosku do budżetu? A tak w ogóle to chyba w tej Radzie jest radny z Trzemżala. Co on w tym temacie zrobił? W jakiejś sprawie zabrał on w ogóle głos publicznie czy tylko siedzi cicho, jak mysz pod miotłą, aby czasami komuś się nie narazić? Tak najłatwiej, a dietka leci.
  – ogólnie radni chcieliby wyremontować SUW Trzemżal, ale nie chcieliby wydać na to ani złotowki. Geniusze ( Janusze) ekonomii.
  – jeszcze inne głosy dochodzą, że jak nie damy Remondisowi na remont stacji w Trzemżalu to będzie armagedon. Moment. Czy którykolwiek radny zapytał się, kto jest odpowiedzialny za utrzymanie sieci w gotowości? Gmina jest za to odpowiedzialna? No raczej nie. Jak macie wątpliwości to sprawdźcie umowę pomiędzy Gminą a Remondisem. Chyba coś takiego jest, prawda? Remondisowi to wszystko jedno czy oni wyłożą na to kasę czy gmina da się po raz kolejny zrobić w konia i da potulnie kasę. Jak ktoś wierzy, że kto inny jak mieszkańcy, czyli my wszyscy ostatecznie to sfinansujemy to jest najzwyczajniej frajerem. Powód jest bardzo prosty, ale odnoszę wrażenie po obejrzeniu sesji, że znacząca część radnych bladego pojęcia nie ma co jest czynnikiem kosztotwórczym w taryfie, czyli co, i w jakim stopniu wpływa na wysokość ceny za wodę i ścieki. Każdy dostawca wody i odbiorca ścieków czy to będzie Remondis zwany pieszczotliwie Remendisem:), TPK czy nawet Trzemeszenska K.U.P.A. sp. z o.o. WSZYSTKIE KOSZTY ZWIĄZANE Z FUNKCJONOWANIEM SIECI WODNOKANALIZACYJNEJ ( te bieżące i te o charakterze inwestycyjnym) przenosi na taryfę czyli na cenę za wodę i ścieki. Wbijcie sobie to raz a porządnie do waszych głów Radni!
  – Pan Burmistrz krytykuje anonimowych komentatorów życia publicznego. A to akurat nie nowość. Stara śpiewka. Stara ale jednak skuteczna. Ciągle ludzie na to dają się nabierać. Genialne w swoje prostocie. Jak coś nie idzie to zwalić na kogoś, kto akurat namawiał do jakiegoś rozwiązania. Ileż to już razy słyszeliśmy o tych złych, którzy tak podpowiadali, że wyszło jak wyszło czyli nie wyszło. Tyle razy dać się zrobić na szaro i nadal mieć poparcie? Wychodzi na to, że Pan Burmistrz po tylu latach urzędowania nie ma swojego zdania w najważniejszych kwestiach? Paradoks. Nie ma mocnych, paradoks jak nic. W takim wypadku Burmistrzem mógłby być każdy. Ważne, aby potrafił dużo obiecywać. To jest kluczową cechą wg Trzemesznian. Nie ma się co dziwić. Znaczną część wyborców obecnego Burmistrza stanowią zatwardziali amatorzy bycia robionym na szaro przez Nikosa Dyzmę, Króla Jewropy, Donaldusia. Lemingi to najlepszy elektorat. Uwierzą w każdą bajkę i zgodzą się na wszystko. Ważne, aby to powiedzieli w TVN.
  PS. Ciekawe czy Pan Burmistrz poparł wczorajszą akcję Trzemeszno24.Info? To byłby dopiero hicior. Cały czas atakować portal (jego użytkowników w szczególności anonimowych), aby później stanąć w obronie „dziennikarza po szkole dziennikarskiej”? To jak to jest z tą wolnością słowa? Można mówić, co się myśli czy jednak nie?

  • „Uwierzą w każdą bajkę i zgodzą się na wszystko. Ważne, aby to powiedzieli w TVN.”
   W tym cytacie wystarczy zmienić TVN na TVP i mamy obraz „nie lemingów”.

   • Myślisz, że nie potrafię skrytykować „nie lemingów”?
    Oj w jakim Ty smutnym świecie żyjesz…
    TVP jest telewizją rządową. Jadą równo z propagandą sukcesu. Nie robią, jednak nic innego w stosunku do tego, co było robione za ich poprzedników.
    TVN to telewizja dla lemingów, komunistów i postkomunistów.
    W przeciwieństwie do Ciebie potrafię ocenić samemu otaczającą mnie rzeczywistość.

    • No to skrytykuj tych nie lemingów o ile ci prezes pozwoli 😂😂😂. No chyba,że to o komunistach to było właśnie o jedynie słusznych wybrańcach narodu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj