Strona główna Na sygnale Ochotnicy medykom

Ochotnicy medykom

3840
13

Już jutro strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Trzemesznie przeprowadzą zbiórkę produktów, które trafią do personelu i pacjentów gnieźnieńskich szpitali.

Akcja zostanie zorganizowana na placu przed jednostką OSP (ul. Tumska 6) w godzinach 10:00 – 12:00 oraz 18:00 – 20:00. Artykuły będzie można zostawiać w wystawionej przed garaż przyczepce.

Strażacy zbierają:

– wodę w butelkach
– kawę, herbatę, cukier
– środki higieniczne
– środki dezynfekcyjne
– kremy nawilżające
– ręczniki papierowe oraz papier toaletowy
– chusteczki nawilżane i antybakteryjne
– przekąski, krzyżówki, długopisy dla pacjentów, których doświadcza zakaz odwiedzin bliskich
– rękawiczki lateksowe lub nitrylowe
– maseczki ochronne

Druhowie przypominają, aby w trakcie zbiórki pamiętać o zachowaniu odstępu – minimum 2 metrów.

W imieniu organizatorów, gorąco zachęcamy do udziału w akcji.

13 KOMENTARZE

 1. Zachęcamy do włączenia się w zbiórkę, zaczynamy już jutro!
  Przyczepka będzie do Państwa dyspozycji w godzinach 10-12 oraz 18-20.

 2. Pewnie ze takie akcje trzeba popierac ale pytam sie gdzie jest pomoc ze strony Rządu gdzie sa te wielkie pieniadze którymi sie chwalił pis uszczelnienie vatu ?Jak przyszla ta zaraza to sie okazało jak jest naprawde w szpitalach nawet nie ma maseczek dla lekarzy i pielegniarek.Zeby trzeba bylo robić zbiórki na wode papier toaletowy ludzie przeciez to jest tragedia do czego ten rząd doprowadził takiego syfu to jeszcze nie bylo .Mają pieniadze do kurskiego na propagandę w twp1 a na służbę zdrowia nie ma no i jeszcze te wybory w których nie bedziemy anonimowi pis juz podziekujemy czas na zmiane!!!!

  • Gdzie są te miliony pytasz. Spokojnie ,, mafia ” wypuściła już naszych strużów,, prawa” aby pozyskać resztę kasy która nam jeszcze została.

   • Nie chodzi o spacerowanie, tylko o pomoc. Kto może, przywozi dary autem, odkłada je do przyczepki i odjeżdża.
    Dziękujemy 🙂

  • Unia też zadania wsparła. Mamy rządy i samorządy. Niepracują – a jeść im się chce. UMiG chociaż owe dwiesta maseczek da – tak dla zasady. Młodym dadzą – seniorzy przyklasną. ZBOWiD,Katyń, Wołyń – przede wszystkim. Czyżby drógi kwartał podatników miałby niekosztować? Słyszałem, że miasto w dni majowe mnóstwo pielgrzymów ze szlaku piastowskiego ma odwiedzić – Krakowianie i Jelenie z Jeleniej góry a tu miejski szalet zamknięty? Kupy na chodnikach większe niż zwykle – kto je robi – Ci z 22 stycznia?

 3. Wody z kranu nie możecie się napić tylko potrzebujecie butelkowaną? Jeśli komuś naprawdę chce się pić to nie potrzebuje złotego kielicha.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here