Strona główna Na sygnale Obchody dnia strażaka przy OSP w Trzemesznie

Obchody dnia strażaka przy OSP w Trzemesznie

4044
11

Już jutro – 13 maja – przy remizie OSP w Trzemesznie odbędą się gminne obchody Dnia Strażaka. Przewidziano liczne atrakcje dla najmłodszych, jak i „nieco” starszych mieszkańców.

W bogatym programie znalazły się m.in. konkurencje dla dzieci, dmuchańce, piana party, pokaz pierwszej pomocy i sprzętu strażackiego, jak również stoiska gastronomiczne.

Całość rozpocznie się jednak od tradycyjnej zbiórki pododdziałów przed remizą, po której zaplanowano mszę świętą w trzemeszeńskiej bazylice. Następnie odbędzie się przemarsz ulicami miasta przy akompaniamencie orkiestry dętej.

W trakcie wydarzenia prowadzony będzie nabór do dziecięcej i młodzieżowej drużyny pożarniczej.

Szczegóły oraz harmonogram na poniższym plakacie:

11 KOMENTARZE

  1. Dobrze że jest chęć i wola do działania przez strażaków i choć oni chcą coś zorganizować , bo w tej gminie niema na nic pieniędzy , wszystkie gminy organizują wiele ciekawych atrakcji dla mieszkańców a co oferuje burmistrz i cała ta też beznadziejna rada ( nawet przez kila tygodni potrafią zmienić o 180 stopni swoje decyzje choćby jak dotyczy speetparku) z p. Nitką na czele ? żadnej inwestycji dla straży , wszyscy pozyskują środki z różnych programów dla straży a co u nas , coś rozgrzebane kilka lat temu pod nowy budynek i nic. Obraz nędzy i rozpaczy jest inwestycja wybieg do psów , to prawdziwy hit bezmyślności i braku nawet zdrowego rozsądku

  2. Czy ten Pan który się już tak uporczywie lansuje też będzie bo chce na siłę chyba być burmistrzem bo nawet na fb w szkole milenium w gnieżnie chyba też zarezerwował sobie poczytne miejsce ?

  3. Oj cienko z tymi strażakami niech pokażą ilu zrezygnowało ze służby, ilu młodych odeszło, starszych zwolniono że służby. Może straż wypowie się, w mundurach galowych pięknie wyglądają powodzenia!

    • No zrezygnowało. Nikt za kilkanaście złotych za godzinę akcje już życie nie chce narażać. Nie wspomne już o proszenie się o wszystko gminie i wykładaniu ze swoich prywatnych na wszystko

  4. Super! Brawa dla strażaków! Już drugi raz robią piknik i pewnie będzie udany tak samo jak ten pierwszy!

  5. Wielkie brawa dla STRAŻY za ich zaangażowanie i że chcieli taką imprezę dla społeczeństwa zorganizować. Więc ruszamy się wspierać strażaków. 🎉🎈🚓.

  6. Szkoda że nie jak za dawnych czasów zabawa w parku Baba, koło szczęścia tak zwane klapki, losy. Te czasy już nigdy nie wrócą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj