Strona główna Kultura O arystokracji pogranicza Kujaw i Wielkopolski

O arystokracji pogranicza Kujaw i Wielkopolski

2521
4

O arystokracji zamieszkującej przed laty na pograniczu Wielkopolski i Kujaw będzie można się dowiedzieć już w najbliższy wtorek, w Centrum Kultury „Scena to dziwna” w Gnieźnie.

Fundacja Historyczna „Przywracamy Pamięć” z Gniezna i Centrum Kultury „Scena to dziwna” organizują debatę pod hasłem „Ślady arystokracji na pograniczu Wielkopolski i Kujaw”, w której wezmą udział Karol Soberski i Dawid Jung.

Spotkanie zostanie poprzedzone wernisażem wystawy fotograficznej pt. „Ślady” artysty fotografa Radka Jaworskiego z Warszawy. Początek o godzinie 18. Jak się dowiedzieliśmy, w trakcie wydarzenia nie zabraknie akcentów trzemeszeńskich.

Bliższe informacje o spotkaniu można znaleźć |TUTAJ|.

fot. pojezierze24.pl

4 KOMENTARZE

  1. Potęga Polska, wielkie mocarstwo. Ciekawe czy dają wiarę w to że Bałtyk dość długo nie był polski. Pokażcie dziury w ulicach, chodnikach. Nogi można połamać idąc na pieszo. Auto można poniszczyć jadąc ulicą. Na co idą pieniądze z uni? Jakieś rewitalizacje? W jedynce drzewa poniszczone na mieście tez. Ekochoinka stanęła absurd absurdów dosłownie. Skatepark to powstał. Ale to chyba kpina.

  2. Tak, w okolicy mieszkało niegdyś sporo arystokracji… A jeśli nie znasz znaczenia tego słowa, wygoogluj, przynajmniej przestaniesz opluwać swój telefon 😁

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj