Strona główna Na sygnale Nowy alkomat dla trzemeszeńskich policjantów

Nowy alkomat dla trzemeszeńskich policjantów

3269
27

Policjanci z Trzemeszna otrzymali nowe urządzenie do badania stanu trzeźwości „Alkometr A2.0”. Zakup sfinansował Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Poznaniu.

Urządzenie komendantowi naszego komisariatu osobiście przekazał dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Poznaniu Włodzimierz Bogaczyk, wspólnie z naczelnikiem Wydziału Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego Markiem Szykorem.

W przekazaniu udział wzięli także zastępcy komendanta powiatowego, kom. Mariusz Masłowski i podinsp. Robert Recki.

Nowoczesny sprzęt pozwoli jeszcze skuteczniej eliminować nietrzeźwych użytkowników dróg i przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa na trzemeszeńskich drogach.

Koszt zakupu urządzenia to 13.500 zł.

KPP w Gnieźnie

27 KOMENTARZE

  • Przejście koło fosy te ma znaki , które informują o prędkości auta. Ale jakoś jeszcze nigdy nie zadziałały ???! Dziwne może to atrapa za kilka tysięcy ?? Wyrzucona w błoto. Ciekawe co na NIK ??;

   • Być może to tak ma być jak w Rudkach, gdzie kręci się wiatraczek zamontowany na latarni oswietleniowej
    ale nie ma co się rozświetlić, bo nie ma żarówki.

 1. Ooo, gratulacje.
  To teraz będzie można przynajmniej zbadać tych, co siedzą na ławeczkach, piją cały dzień, sikają gdzie popadnie, zaczepiają ludzi i śmiecą, drą się do późna? Bo tak, to tylko policja podjeżdżała i chyba nosa nie miała, żeby wyczuć. Po odjeździe impreza dalej w najlepsze i wyśmiewanie, nawet machanie do radiowozu na pożegnanie.
  A porządny człowiek siedzi, pije „zerówkę” i od razu jest na radarze.
  Ładne układy. Wstyd.

  • Pijaków nie widzą, aut zaparkowanych na chodniku pod blokiem nie widzą, kradzieży nie widzą….
   Im jest okulista potrzebny, a nie alkomat!!!!

  • Za karę powinni kazać im wyzbierać wszystkie pety które zalegają tysiącami obok ławki na której siedzą. Mandatu i tak nie zapłacą bo mają w d…. a taka nauczka może by ich czegoś nauczyła.

 2. Niech się wezmą za właściciela samochodu, który parkuje go na skrzyżowaniu ulic Sportowej i Czarnieckiego. Jak ktoś zaparkuje na chwilę koło PKO w rejonie skrzyżowania to zaraz ma mandat ,a ten tam co , przywileje jakieś ?

 3. To już sprawa kryminalną. Proszę szybką interwencję redakcji. Burmistrz, nieudacznik chce mieć krew na rękach. Nad ranem w Trzemesznie ciągle nie działają światła. Jest ciemno jak nie powiem gdzie. Wydano kasę na doświetlenie przejść, a nawet zwykle i te specjalne lampy nie świecą. Ciągle nie ma chodników przy ruchliwych drogach, np. kierunek Zieleń. Ruch nad ranem duży, auta siebie oslepiaja, pieszy ubrany na ciemno to zagrożenie.

 4. Konstytucja!!!! Lewactwo. Konstytucja! Gdzie jest Bolek i jego koszulka? Gdzie jest płaczek? Konstytucja!
  Brawo Polski Trybunał Konstytucyjny! Jechać z tym lewactwem. Olać ich pożyczki. Nie płacić składki i podziękować za ten eurokołchoz. Lewactwo niech się goni. Minister Ziobro miał rację twardo stojąc na swoim stanowisku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj