Strona główna Różne Nowe informacje z gnieźnieńskiego sanepidu

Nowe informacje z gnieźnieńskiego sanepidu

6511
8
Dyrektor PSSE, Anna Stejakowska

Zakończył się briefing prasowy, prowadzony przez dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Gnieźnie Annę Stejakowską.

Jak przekazano, w całym powiecie gnieźnieńskim 1 osoba objęta jest kwarantanną, natomiast 14 nadzorem epidemiologicznym. Nie stwierdzono żadnego przypadku zakażenia koronawirusem.

W gminie Trzemeszno nie ma na tę chwilę żadnej osoby objętej kwarantanną lub nadzorem.


_______________________________________________________________________
Materiały partnerów:

8 KOMENTARZE

 1. osoby ktore mają goraczke i dusznosci ukrywaja sie czesto i nie ida do lekarza a lecza sie na wlasna reke boja sie izolatki – warto miec to na uwadze

  • Skoro tutaj się wypowiedział lekarz to ja mam pytanie do Pana. Oglądam filmiki na kanale youtube lekarza Huberta Czerniaka, który zaleca branie witaminy C i D3 wpostaci kompleksu witamin A, D3, E i K2 oraz cynk selen i jod. Jaka jest skuteczność że biorąc te witaminy wirus się nie przyczepi?

   • a ja zapraszam pana na wizyte prywatna tam chetnie panu odpowiem na pana pytania moze pan zabrac ze soba liste pytan pojedziemy wg. listy panskiej.

     • Szanowny Panie dowolny lekarz to panu wyjasni moze pan wybrac kazdego innego nie koniecznie mnie. Pani Jolka po pisaniu potrafi rozpoznać profesję zatem gratuluje pani talentu moze pani pojechac do „mam talent” pana co wystartowal z pytaniami odsylam do prywatnego gabinetu KAZDEGO lekarza

  • Droga Koleżanko. słyszałem jak prawdziwy lekarz mówił w niedzielę na youtube, żepotencjalny starszy człowiek ma odebrać dostarczone mu pożywienie z wycieraczki. Ręce opadają i to razem z gaciami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj