Nowa hala sportowa w Trzemżalu otwarta

0 Flares Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

W ubiegły piątek otwarto nową halę sportową przy Szkole Podstawowej im. Bohaterów Września w Trzemżalu. Koszt budowy wyniósł 3.626.805 złotych. Gmina wydała na ten cel 544.000 zł. Pozostała kwota to środki unijne z Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego.

Uroczystość rozpoczęło odśpiewanie hymnu, wprowadzenie sztandaru szkoły oraz złożenie kwiatów pod obeliskiem Mieczysława Palucha.

Symbolicznym momentem otwarcia było przekazanie klucza do hali. Z rąk burmistrza Krzysztofa Derezińskiego odebrał go dyrektor szkoły Krzysztof Nowak. Następnie przecięto wstęgę, a ksiądz prałat Piotr Kotowski dokonał poświęcenia obiektu.

Na zakończenie wystąpił gościnnie Zespół Pieśni i Tańca “Strzecha”. Swoje umiejętności sportowe i artystyczne zaprezentowali też uczniowie miejscowej szkoły.

Nie zabrakło przemówień oficjalnych gości. Mówiono dużo, długo, w niektórych wystąpieniach można było wyczuć wątek kończącej się za kilka godzin kampanii wyborczej. Większość mówców miało na ustach dobro uczniów, nikt jednak nie przejął się siedzącymi na sali dziećmi.

Były wśród nich także maluchy z przedszkola. Zmęczone, znudzone, rozumiejące niewiele z tego co się dzieje, radości z otwarcia hali nie wykazywały. A przecież wielu, jeśli nie większość zabierających głos, to aktualni lub byli pedagodzy.

52 Komentarze do Nowa hala sportowa w Trzemżalu otwarta

ogloszenia
 1. obiektywny napisał(a):

  To zasługa pana Burmistrza , Teraz każdy powinien mu być wdzięczny !

 2. Hahaha napisał(a):

  Co Walczak na to pewnie to jego zasluga

  • Walczak Marek napisał(a):

   Czemu jest wzruszana moja osoba czy macie jakieś plamy mózgowe bo ja nie brałem tematu osoba ktora teskni za mna ja jej prześlę pozew

 3. Wyborca napisał(a):

  Krzysiu ludzie docenia co zrobiłeś, a Pan W. tylko krytyka. To jest żałosne.

 4. Anonim napisał(a):

  Dzieci nie tylko się nudziły, ale też zasypiały

 5. ask napisał(a):

  ludziska za takim burmistrzem agitujecie co wstydu nie ma … wy także nie macie go nie macie w jakim kierunku idzie nasza gmina …ręce opadają

 6. Anonim napisał(a):

  Bardzo podoba mi się zdjęcie nr9!Ks. proboszcz, ze swoim temperamentem, świetnie wpisał się w prezentowane sylwetki sportowców.Pewnie sobie pomyślał:no….. w końcu ja!

 7. josef napisał(a):

  Pleban ? czy nie mozna rozdzielic spraw urzedowych od kosciola??
  polityki od kosciola?

  gdyby nie te podatki kasa na kosciol to by kazdy mial tysiac + na dziecko ale jak wola ludzi taka zeby sie dokladac to ok

  zadne panstwo nie generuje zyskow i nie zarabia to czym dysponuje pochodzi z PODATKOW

  • Adam napisał(a):

   Ty tez piepszysz! Chrzest miałeś, Komunie Świętą przyjąłeś i u bierzmowania byłeś ale do koscioła to nie bo kaca trza leczyć po sobocie albo w necie gupotki czy śmieszne kotki oglądać.
   Religia w Polsce nie jest dodatkiem, jest kulturą – i rozróżni Kościół od kościła!

   • Adam adam gdzie masz Efke napisał(a):

    to wez plac na nich jak ci dziecko zgw..ca to tez im podziekuj

    • dla josefika napisał(a):

     Każdy ks. jest gwałcicielem? Jeśli tak to: policja podaje ze przez weekend zatrzymali 150 pijanych kierowców wiec jeśli masz prawo jazdy to znaczy że jeździsz po pijanemu – według Twojego toku rozumowania!

 8. Trybun napisał(a):

  A kto by się dziećmi przejmował gdy jest okazja aby zaistnieć

 9. coś o tym wiem napisał(a):

  Największą zasługę ma były Pan dyrektor Chojecki. Od lat walczył żeby w Trzemżalu była sala gimnastyczna .Pan Nowak tylko to dokończył z pomocą pana radnego Chojeckiego.

  • ja też napisał(a):

   Też fakt! – zgadzam sie że oboje włożyli dużo pracy w budowe tej sali

   • kasia napisał(a):

    Dwie nauczycielki napisały projekt, dzięki któremu zdobyto fundusze. Dwaj dyrektorzy jedynie śmietankę spijają, wypisują o sobie hymny pochwalne, no i na Dyzia głosuje jeden, by było po staremu.

 10. Uczniowie napisał(a):

  Burmistrzu dziękujemy za hale dzieci z Trzemzala

 11. Ona napisał(a):

  Dyziu, bo jak nie Ty to kto. Dziękujemy za hale.

 12. WM napisał(a):

  Moi drodzy przypominacie mi czasy feldalne ta sala to obowiązek a Panowie ze zdjęcia 7 dobrze ze nie było wypadku a czy zaplacono wykonawcy BURMISTRZ prosze o odpowiedź publicznie Walczak Marek

 13. Anonim napisał(a):

  Zasługa dyrektora szkoły jest to że lampa mruga 6 .miesięcy

 14. Asia napisał(a):

  Dyziu Dyziu Dyziu burmistrzem

 15. Trzemzalanin napisał(a):

  Panie Krzysztofie dziękujemy za halę wstyd że w okręgu trzemzal nie wygrał Pan tylko Paweł. Mój głos ma Pan zawsze PANIE Krzysztofie pozdrawiam

 16. Rada napisał(a):

  Krzysztof Derezinski nasz burmistrz

 17. ŻENADA!!!!!!!!!! napisał(a):

  Na onecie można poczytać o naszym słynnym burmistrzy, WSTYD I ŻENADA, ale cóż począć takie mamy społeczeństwo i taki poziom. Jeszcze raz ŻENADA !!!!!!!!!!!!!!
  https://www.wprost.pl/wybory-samorzadowe-2018/10163498/trzemeszno-burmistrz-stanie-przed-sadem-za-jazde-pod-wplywem-w-i-turze-zdobyl-42-proc-glosow

 18. Rodzic napisał(a):

  Panie Burmistrzu bardzo dziękujemy za tak świetną hale ,tego nasze dzieci potrzebowały na Pana zawsze można liczyć Dziekujemy.

 19. Ktos napisał(a):

  Ludzie jesteście zaslepieni albo głusi
  Wygrał w trzemzal Pan Paweł bo to On załatwiła cały projekt razem z halą w kruchowie
  A burmistrz tylko otworzył budynek no ale ma na głowie jego spłatę i parę milionów innych zobowiązań , bo na żadne dofinansowanie z UE to nikt się nie pochylił i to jest smutne .
  W zeczywistosci to żadnych pieniędzy z ue nie załatwili przez te 4 lata i to jest smutne , że nikt się nie chciał nad tym pochylić .
  Nie wiem za co podziękowania dla Pana Krzysztofa .
  Obodzmy się mamy jeszcze jedną szansę aby się cały powiat z nas nie śmiał !

  • Drugi ktoś napisał(a):

   Piechowiak nie pracuje w Gminie od 2014. Nie pisz bzdur, że to jego zasługa. Ale widzę, że jeszcze są płatne komentarze wyborcze.

 20. Uczniowie z Trzemżala napisał(a):

  Dziękujemy za salę Panie Dyrektorze!

  • prawdziwi uczniowie z Trzemzala napisał(a):

   Dziękujemy paniom, które napisały projekt i zdobyły dofinansowanie! Dyrektora psim obowiązkiem zaś było dopilnowanie wykonania.

 21. Do ktoś napisał(a):

  Śmieszny jestes 😀

 22. Boys napisał(a):

  A na MICKIEWICZA POLICJA O CO CHODZI KOGO SZUKAJĄ ?

 23. Anonim napisał(a):

  Do ktosia, jeśli już komentujesz artykuł, to zadaj sobie trud aby go najpierw przeczytać. Po pierwsze to hala w Trzemżalu nie w Kruchowie, po drugie w tekście można przeczytać: Koszt budowy wyniósł 3.626.805 złotych. Gmina wydała na ten cel 544.000 zł. Pozostała kwota to środki unijne z Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego.

 24. Sąsiad napisał(a):

  Szanowny Panie Walczak. Od lat kreuje Pan swoją osobę jako działacza publicznego, został Pan samozwańczym Szeryfem gminy Trzemeszno. Ludzie czekają za Pana odniesieniem się do danych tematów, czekają za Pana wyszukanymi i inteligentnymi wpisami. Pan tutaj jednak tylko reaguje agresja. Ach ta mowa nienawiści….

 25. Prawda napisał(a):

  Pan W. Dlaczego nie kandyduje, bo lepiej komentować, zaczepia i atakować, samemu to nic zrobic nie potrafi

 26. Ja napisał(a):

  Krzysiu dziękujemy społeczeństwo nie czytaj patologii. Nasz burmistrz.

 27. Sąsiad napisał(a):

  Rodzina, Sąsiedzi, Softys, Sano, Burmistrz…
  Każdy, który ma inne zdanie niż Pan staje się Pana wrogiem. Znamy się dobrze Panie Walczak, żyjemy w tym samym środowisku i nie znam drugiego takiego zaszczutego nienawiścią człowieka co Pan.

  • Anonim napisał(a):

   Marek jestem z tobą ,nie przejmuj się wpisem jakiegoś zakompleksionego dziada.

  • Walczak Marek napisał(a):

   Sąsiad Posługuje się Pan sloganem każdy który ma inne zdanie .Prosz pana co pan by zrobił jak sasiad dokonuje obarczeni wobec .nie syna utyka druty w zbozu w celu uszkodzenia maszyn
   itp
   Soltys wali grabiami w dach samochodu bo zwrucile uwagę ze pali smieciitd.
   Sano spuszczanie ścieków na pole donosy ze psy jedza świnie do ispekci wet i rozne za to ze gmina zabrala ziemię A pan pozwala na takie słowa jakich burmistrz używa wobec mnie co do rodziny to prosze odystans Moje działania nie maja charakteru nie nawisci tylko jeżeli ktoś atakuje to mam prawo obrony dlaczego żaden z tych podmiotów nie złożył doniesienie a jak złożył pan ciesilewicz to przegra w sadzie o nekanie i pobicie to samo burmistrz dlatego sasiedzie aby pisać prawdę trzeba znać całą sprawę oczrerniac to nie sztuka z ukrycia jeżeli masz odwagę to mozemy się spotkac porozmawiać a sprawy zarzuty stawiane się potwierdziły wobec sołtys Ostrowitego burmistrz sąsiad sano zobacz sołtys Ostrowitego niszczy linię brzegu jeziora i co ty na to jest to dobrze należy pozwolic prosze dokonać odniesienia poz

  • net napisał(a):

   i dodaj….. Mądra!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powered by WordPress | Designed by: SEO Consultant | Thanks to los angeles seo, seo jobs and denver colorado