Strona główna Sport i rekreacja Nordic walking pod wieżą ciśnień

Nordic walking pod wieżą ciśnień

4090
17

Po raz ósmy wystartował „Trzemeszeński Marsz po Zdrowie”. 6 kilometrowy dystans z kijkami w rękach pokonało dziś 75 zawodniczek i zawodników.

Start i meta – tradycyjnie już – miały miejsce na ulicy Parkowej, obok wieży ciśnień.

Wyniki zawodów – szczególnie wśród kobiet – nie były zaskoczeniem. Po raz kolejny wygrała Agnieszka Mielecka z Gąsawy, a tuż za nią uplasowały się zawodniczki z naszej gminy – Agnieszka Kędzierska i Kamila Kolberg.

W kategorii mężczyzn podium należało do Niepublicznego Gimnazjum w Parlinie. Na mecie zameldowali się kolejno reprezentujący tę szkołę – Kacper Stawicki, Dominik Nowakowski, Kacper Mazurkiewicz.

Uczestnicy marszu byli też klasyfikowani w poszczególnych kategoriach wiekowych. Zwycięzcy w kategoriach „open” i wiekowych otrzymali puchary i nagrody.

Wśród zawodników rozlosowano drobne upominki, na wszystkich czekały ciasto i napoje. Szczegółowe wyniki dostępne są |TUTAJ|.

Organizatorami wydarzenia byli „Kijkowe Trzemeszno” oraz Urząd Miejski we współpracy ze Szkołą Podstawową nr 2 im. Polskich Olimpijczyków i Międzyszkolnym Klubem Sportowym.

17 KOMENTARZE

 1. Niech ten Maratończyk poprawi błędy w szczegółowych wynikach np.
  poż 59. Pawełczak da zamiast (domyślam się) Danuta;
  poz. 49. Danusia na Danuta; albo wszystkie imiona zdrabnia albo żadne

  • Witam. Sam uczestnik w biurze zawodów weryfikuje i swoim podpisem potwierdza zgodność danych. A Danuta ( Kijkowe Trzemeszno) zapisuje się od lat na listę uczestnika jako Danusia, bo ma do tego prawo. W dobie RODO , każdy robi, jak uważa. Błędów w wynikach nie ma! MARATOŃCZYK wykonał kolejny raz świetną robotę. Ze sportowym pozdrowieniem, Justyna Stankowska

  • O ile dobrze pamiętam to nauczyciele sp2 mieli psychoze na myśl o gronie z gimnazjum.
   Widzę że to 8 edycja więc sp2 raczej zyskało od tego roku niż pokazalo, co potrafi. Poczekajmy. Póki co to Wielkie Brawa dla Kijkowego Trzemeszna! Pozdrawiam panią Justynę.

 2. Gratulacje dla organizatorów i dla uczestników.. i uczestniczek…,i dla Danuty, i dla Danusi, i dla Danki i dla Dany,

 3. Jako gość impreza super tylko losowanie upominków powinni być raczej wśród osób które nie weszły na podium a większość dostało z podium. Po dwie nagrody choć płacono równo.

  • Witam Gościa. Upominki nie są finansowane z wpisowego zawodnika. Co roku otrzymuję je od sponsora. Regulamin wyrażnie określa warunki uczestnictwa i organizacji imprezy ( proszę doczytać). Dziękuję za tą myśl, będę o tym pamiętać. Każda zmiana, która przysłuży się jeszcze wiekszemu zadowoleniu uczestników i poprawy jakosci imprezy ma dla mnie ogromne znaczenie.
   Ze sportowym pozdrowieniem , Justyna Stankowska

 4. Nóż w kieszeni sie otwiera jak słyszę takie pierdoły. A to Danusia zamiast Danuty, a to ktoś wziął dwie nagrody. Ciekawe jakiej wartości były. Może trzeba by zgłosić do opodatkowania? A losowanie to nie hazard? To już chyba służba celna tym się zajmuje. Ludzie! Była fajna impreza. Jeżdżę tam bo spotykam fajnych ludzi, mam możliwość oderwać sie od codziennych problemów, przejść sie inną trasą niż ta, po której chodzę na co dzień. Nigdy niczego nie wylosowałam, na żadnej imprezie. I co? mam mieć pretensje do losu? A jeśli ktos zazdrości tym co na podium byli i jeszcze nagrodę wylosowali to mam dla Was radę. Spróbujcie chodzić szybciej, z pewnością załapiecie sie na pudło.

 5. Niektórym nie dogodzi. Tylko po co głupie komentarze. Było super, fajni ludzie . I to nie tylko z Trzemeszna i okolic. A jak widzę, to niektórym żal dupę ściska.

 6. Od lat jesteśmy naocznymi świadkami tego, z jakim zapałem i zaangażowaniem powstaje ta impreza. Do tej pory nie wierzymy, że tak pięknie można było wykorzystać niegdyś zupełnie niedostępny teren pod wieżą ciśnień. Podziwiamy. Brawo.

 7. Brawo Kijkowe Trzemeszno – super drużyna, super impreza. Gratulacje dla wszystkich zawodników. Za rok też będziemy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here