Strona główna Sport i rekreacja Nocny turniej piłki nożnej

Nocny turniej piłki nożnej

2373
10
fot. archiwum OSiR
fot. archiwum OSiR

Już 30 lipca o godzinie 20:00, na dwóch boiska przy hali OSiR w Trzemesznie, odbędzie się Otwarty Trzemeszeński Nocny Turniej Piłki Nożnej.

Organizatorzy przewidzieli udział dziesięciu drużyn. Jak nam przekazała Edyta Koperska, przyjmująca zgłoszenia, wciąż zostały wolne miejsca dla dwóch zespołów.

Zainteresowane drużyny proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem 691808908. Warunkiem przystąpienia do rozgrywek jest wpłata wpisowego w kwocie 200 zł.

Jak czytamy w regulaminie turnieju, zespoły mogą liczyć maksymalnie 10 osób, którzy ukończyli 15 lat (decyduje data urodzenia).

Wszystkie drużyny otrzymają puchary, a najlepsi zawodnicy będą dodatkowo nagrodzeni statuetkami.

Pełna treść regulaminu dostępna jest |TUTAJ|.

10 KOMENTARZE

        • Masz rację. Sporo folksdojczów chodzi po naszej, polskiej ziemi. Dla swoich korzyści szwabowi zrobią wszystko nawet kosztem Polaków. Chcieli zamknąć Turów czyli kopalnię węgla a teraz płaczą, że nie ma węgla. To tylko jeden z przykładów ale jakże na czasie.

    • Siedzisz z dupa przed telewizorem i tylko p…….sz zamiast wziąć wstać i pobiegać ,dobrze robią że sobie grają pajacu

  1. Na przedszkolu w Wymyslowie chcą oszczędzać a tu proszę turniej nocny bo sobie chłopcy chcą pokopać w piłkę. Oj radni, radni szukacie oszczędności na przedszkolakach a w sumie na ich rodzicach, którzy będą musieli więcej płacić a z drugiej strony siedzicie cicho, kiedy ponosi się całkowicie nieracjonalne koszty na jakieś chłopców zachcianki. To już jest przesada. Jak chcecie oszczędzać to może wszędzie w miarę sprawiedliwie a nie że jednym podnosi się koszty a drugim funduje nocne turnieje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj