Strona główna Sport i rekreacja Nocny turniej piłkarski

Nocny turniej piłkarski

2942
4

W nocy z soboty na niedzielę, na boiskach zewnętrznych przy hali OSiR, odbył się Nocny Turniej Piłki Nożnej „Serwis Opon Kruchowo Cup”.

Do rozgrywek zgłosiło się 10 drużyn, które podzielono na dwie grupy. Mecze rozgrywano systemem „każdy z każdym”. Dwie pierwsze drużyny z każdej grupy awansowały do półfinałów.

Z przyczyn regulaminowych, jedna ze zgłoszonych drużyn – Akademia Europejczyka – nie została dopuszczona do turnieju. Powodem była zbyt duża liczba zawodników zrzeszonych w klubach.

Najlepszym okazał się zespól PIT STOP AUTOKOSMETYKA, drugie miejsce wywalczyła drużyna SERWIS OPON KRUCHOWO, trzecie AVACO ŁAWKI, a czwarte INSTAL – BUD GRAJKOWSKI – CZERWIŃSKI.

Królem strzelców został Szymon Włodarczyk (SERWIS OPON KRUCHOWO). Za najlepszego zawodnika uznano Kacpra Popka (PiT STOP AUTOKOSMETYKA), a za najlepszego bramkarza Artura Sosnę (AVACO ŁAWKI).

Organizatorami turnieju byli Serwis Opon Kruchowo, OSiR Trzemeszno. Gmina Trzemeszno i Stowarzyszenie „Teraz”.

fot. OSiR

4 KOMENTARZE

      • Głupota moze odwazne słowo ale wydaje się nieodpowiedzialnym organizować w pandemii takie wydarzenia?! W Pogoni Szczecin myśleli podobnie jak tęgie głowy z kosiru i efekt? 30 osób związanych z Pogonią Szczecin jest zarażonych koronawirusem. Wśród nich jest ponad 20 zawodników i dwóch trenerów. Poczekamy , zobaczymy.
        Z wirem nie ma bohaterów!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj