Strona główna Na sygnale Nissanem w rogatki

Nissanem w rogatki

5373
24

Osobowy nissan uderzył w opuszczone rogatki, po czym zatrzymał się w rowie przy nasypie kolejowym. Zdarzenie miało miejsce dziś, około godziny 3:30 na nieczynnym przejeździe kolejowym w Wydartowie.

Jak nas poinformował Krzysztof Socha z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie, pojazdem kierował 54 letni mieszkaniec naszej gminy. Odniósł on obrażenia ciała, został przewieziony do szpitala w Gnieźnie. Kierującemu pobrano krew do badań na zawartość alkoholu.

W czynnościach na miejscu brały udział jednostki straży pożarnej z Trzemeszna, Kruchowa, Gniezna, Wylatowa i Mogilna, pogotowie ratunkowe i policja.

 

 

 

24 KOMENTARZE

   • a gdy lubisz koty i chłopaków to do PISU sie zapakuj
    a jak stale plujesz Tuska to znak ze pchasz nas w ręce Ruska
    bo do Unii Ci daleko wolisz kołchoz stara beko
    nawet gdybyś sial w TV propagande godzinami to ludzie rozum maja – myślą sami

   • Zdzichu nie pchaj nas w Rece Ruskow my chcemy byc w UE i w NATO jak Ci sie nie podoba nasz kraj to jedz na Ukraine i zobacz oni bija sie i gina o to co my juz mamy a niestety PIS chce nas oddac

  • Antylewak to ruski TROLLO. Jeszcze niedawno był fanem konfederacji i z bakiewiczem niósł „krużganek oświaty” , teraz fan PiSu.

   • I co? Zabronisz mi? Żyjemy w wolnym kraju i mogę sobie popierać kogo chcę. Ten twój idol Tusk to taki obrońca wolności słowa, że Lenca chce ukarać za to co wcześniej można było usłyszeć z ust platfusów. Powiedział prawdę i od razu spotkała go bura. A kim jest Tusk, który karze posłów za to co mówią? Taka to dekoracja i wolność słowa będzie za Tuska jak ten zostanie premierem.

    • (Anty)lewaku ruski trollu- popieraj sobie kogo chcesz:) Oj i posła z PO bronisz super tylko przed czym? On powiedział co chciał i widocznie nie jest to zgodne z linią partii i nie znajdzie się na listach wyborczych tyle i tylko tyle. A pani radna z PiS, ze Szczecina powiedziała, że jest elitą bo w golfa gra i nie bronisz jej przed Prezesem, który ją zawiesił?

  • zgłoszenie było, zderzenie samochodu na torach – więc 5 poszkodowanych w osobówce i reszta poszkodowanych w pociągu. Być może zakleszczeni, być może do tego pożar. Zgłaszający nie musi tego widzieć ale może. Dyspozytor zakłada czarną wersję, dlatego tyle.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj