Niewolno zagłosuje u siebie

0 Flares Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

Nie udało się przeforsować wniosku mieszkańców Niewolna o zmianę granic okręgów wyborczych. Ich starania nie poszły jednak na marne. Komisarz wyborczy wyraził zgodę na utworzenie dodatkowego obwodu głosowania w ich miejscowości.

W tej sytuacji Niewolno nadal będzie stanowić wspólny okręg z Wydartowem. Wyborcy nie będą jednak musieli udawać się tam do urny. Dodatkowy lokal wyborczy będzie usytuowany w świetlicy wiejskiej ich sołectwa.

Ostateczną decyzję podejmie Rada Miejska w stosownej uchwale. Biorąc pod uwagę pozytywną opinię komisarza można przyjąć, że głosowanie w Niewolnie stanie się faktem.

6 Komentarze do Niewolno zagłosuje u siebie

ogloszenia
 1. Mieszkańcy Niewolna napisał(a):

  Tym Wszystkim którzy przyczynili się do tego że będziemy głosować na świetlicy w Niewolnie serdecznie dziękujemy.

 2. Anonim napisał(a):

  Szczególne podziękowania należą się panu Leszkowi Mellerowi w 90 % to jego zasluga brawo panie Leszku a jednak można panie Sołtys

 3. Ania napisał(a):

  P.Meller na sołtysa !

 4. Ja napisał(a):

  Melex na burmistrza

 5. Anonim napisał(a):

  Brawo dla Pana Leszka Mellera .Już widzimy Pana Leszka jako kandydata na Sołtysa kto jest za drodzy mieszkańcy sołectwa???

 6. Szkoda, że nie ma drzew.. napisał(a):

  Pan Meller musi być Sołtysem. Zero popisów tylko działanie i to z efektami. Sołtys teraz tez sporo robi, ale bez Pana Leszka nic byśmy w Niewolnie nie mieli.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powered by WordPress | Designed by: SEO Consultant | Thanks to los angeles seo, seo jobs and denver colorado