Strona główna Na sygnale Nietypowy pilotaż gnieźnieńskiej drogówki

Nietypowy pilotaż gnieźnieńskiej drogówki

4656
10

Policjanci gnieźnieńskiej drogówki przeprowadzili nietypowy pilotaż. Tym razem nie chodziło o ważne osobistości, czy niebezpiecznych przestępców, lecz o właścicielkę Pusi, która jak najszybciej musiała dojechać do weterynarza ze swoją pupilką.

Wszystko zaczęło się od prośby właścicielki psa, który miał ranę otwartą brzucha i pilnie musiał przejść operację. Liczyły się minuty. Mieszkanka Trzemeszna poprosiła gnieźnieńskich policjantów o pomoc w pilnym dotarciu do Kliniki Weterynaryjnej w Łubowie, gdzie na czworonoga czekał już weterynarz. W takiej sytuacji policjanci nie mogli odmówić i eskortowali auto od Trasy Zjazdu Gnieźnieńskiego w Gnieźnie, by bezpiecznie ominąć popołudniowe piątkowe korki i pomóc bezpiecznie dojechać Pani Joannie z jej czworonożnym przyjacielem do kliniki.

Już po operacji Pani Joanna skontaktowała się z nami, by podziękować za pomoc i poinformować, że operacja się udała.

Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie

10 KOMENTARZE

  1. tak jest gratulacje dla policji o pieski trzeba dbac ! o inne zwierzęta równiez !
    A wiecie moze w przypadku ludzi jakie jest motto obecnego NFZ ? ” Czas leczy rany” oby do wyborow na jesien jeszcze wytrzymac

  2. Jest jeszcze droga S5 do samego Łubowa nie trzeba było jechać przez miasto. Wystarczyło na obwodnicy zjechać w prawo kilka km dalej ale szybciej.

    • Skoro liczysz każdy grosz, to taniej najkrótszą drogą, a czas przejazdu nawet w godzinach szczytu i bez pomocy policji, jest taki sam .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj