Strona główna Na sygnale Nie płacił alimentów, trafił za kratki

Nie płacił alimentów, trafił za kratki

5114
15
fot. KPP Gniezno
fot. KPP Gniezno

Policjanci operacyjni z Gniezna zatrzymali na terenie Inowrocławia 44-letniego mężczyznę, który przez ponad dwa lata ukrywał się przed organami ścigania.

Mieszkaniec Trzemeszna był poszukiwany listem gończym za uchylanie się od płacenia alimentów.

Gdy w miniony piątek zatrzymali go policjanci nie krył zdziwienia, ponieważ na stałe przebywał poza granicami kraju.

Poszukiwany już odbywa karę pozbawienia wolności w wymiarze trzech miesięcy.

KPP w Gnieźnie


_______________________________________________________________________
Materiały partnerów:

15 KOMENTARZE

 1. Sam jestem ojcem i nie wyobrażam sobie żeby olewać własne dzieci One się urodziły i już A potrzeby mają przeogromne choćby z racji wieku Im starsze tym więcej potrzebują Oczywiście jest tak że jedne dziecko potrzebuje więcej jedne mniej ale niezależnie od tego w jakim jest wieku jest skazane na rodziców To rodzice są od tego aby zapewnić byt swoim dzieciom I nawet gdy rodzice są po rozwodzie to powinni łożyć wspólnie na własne dzieci Także nie żal mi wcale tego kmiotka który pójdzie do ciupy Tylko dlaczego na tak krótko W takim przypadku kara również powinna zaboleć Jest też druga strona medalu – jeśli matka ich dzieci zażyczyła sobie mega wysokich alimentów bo chciała żyć z nich jak królowa no to tutaj jest kwestia sporna A co do alimentów – facet uchylający się od ich płacenia nie powinien sobie tłumaczyć że skoro matka ich dzieci otrzymuje 500+ to on jest zwolniony z obowiązku płacenia alimentów Zrobiłeś dzieci to je utrzymuj w ten czy inny sposób Tak na zakończenie dla mnie facet który narobi dzieci a później zostawia te dzieci i ich matkę na łaskę losu to jest śmieć , menda do potęgi entej Czym zasłużyły te dzieci żeby je traktować jak najgorsze zło Podobno każdy z nas ma uczucia a dziecko szczęśliwe to przede wszystkim dziecko kochane najlepiej przez obydwoje rodziców – i w sumie coś takiego dzieciom wystarczy tyle tylko że niestety są na świecie rzeczy materialne które miłością nie zastąpimy od tego są te gów…ne pieniędze

 2. Donald Tusk, który zarabia krocie za to, że jest sługusem szwabów nie zgadza się z urealnieniem zarobków samorządowców.
  Czy w burmistrzu obudzi się PiSowy charakter, który dał mu stołek w 2007 roku?
  Ostatnio wg burmistrza za obniżenie wynagrodzeń samorządowców była winna Szydło była premier z PiS. Czy teraz będzie miał odwagę i powie otwarcie, że ten Tusk jest winny, że samorządowcy nie mogą więcej zarabiać?
  To jak to będzie? Bo to wina PiS, że Tusk nie chce dać samorządowcom podwyżek?
  Dostał od rady miejskiej wotum zaufania i absolutorium więc podwyżka za bardzo ciężką pracę jak najbardziej się należy, tym bardziej, że obecnie zarabia mniej od niektórych swoich podwładnych.

  • Przypomnieć tobie lewacki głąbie jak był temat na forum tej śmiesznej Unii Europejskiej ( współczesnym CCCP) w sprawie uchodźców? Kopaczowa, Tomczyk i wszyscy platfusy chcieli być „dobrze” dla szwabskiej Angeli i przyjmować bez ograniczeń chcieli uchodźców z południa, którzy na zachodzie tej jewropy zrobili sobie miejsce, gdzie prawo ich nie obowiązuje. No tak w dawaniu d..y to lewactwo jest wprawione. Odczuwacie z tego niebywałą przyjemność. Co mówił wówczas Kaczyński? Żeby nie wpuszczać. Robiliście z Polaków, którzy nie zgadzali się ze szwabskim dyktatem ludzi nietolerancyjnych. I co ludzie pokazali PO i PSL i SLD środkowy palec. Bardzo słusznie. Obyście kolejne wybory przegrali. Tego sobie i wszystkim prawdziwym patriotom życzę. Jesteś zwykłym lemingiem, który nie może przeżyć tego, że kranik z lewymi biznesami na VAT-cie został skutecznie zakręcony. Tylko złodzieje, krętacze i szwabskie sługusy popierają platfusów, holowników, koniczynki i czerwonych.

   • Proste i prawdziwe Antylewaku masz racje nic dodac nic ujac i na temat dla wywrotowcow calowac dupe platfusom a brac od pisowcow

   • Do Antylewak Lepiej bym tego nie ujął Najpierw Angelka chciała pokazać jacy to dzisiaj Niemcy są kochani , wpuściła hołotę do swojego kraju licząc przy okazji na tanią siłę roboczą i co ? Nagłe pseudo uchodźców zaczęły do nich zjeżdżać miliony no i trzeba było się odwołać do solidarności unijnej tzw. relokacji Oczywiście sługusy z PO spełniają żądania bez mrugnięcia okiem Tak przy okazji – uchodźca to człowiek który ucieka z kraju ogarniętego wojną do kraju w którym nikt do niego nie strzela itp. A te stada tych młodych 😡 tak zwanych uchodźców zamiast walczyć o swój kraj lecą do poprawnie politycznej uni europejskiej aby żyć na socjalu i wprowadzać swoje rządy A praca . Jaka praca , przecież i m się wszystko należy Robią co chcą i panoszą się na potęgę Sam osobiście widziałem jak w Anglii blokowali ulicę bo oni mieli czas modlitwy Reszta baranów, ups przepraszam – rodowitych brytoli miała stać i czekać aż oni skończą Kaczyński nie jest idealnym rządzącym Polską ale za to że mogę żyć nadal w bezpiecznym państwie Polska bo sprzeciwił się pseudo relokacji podał bym mu rękę bez zastanowienia i oczywiście podziękował za to Nareszcie po objęciu władzy przez PiS nie widzę Tuska z corocznym wystąpieniem w telewizji że w tym roku dziura budżetowa będzie taka i taka Albo żeby nie było platfus podniósł emeryturę o jakieś gów…ne 30 zł brutto na miesiąc A za ich rządów zwykły szary człowiek był traktowany jak niewolnik No bo jak podnieść najniższą krajową dość znacznie – kolesie szefowie firm mogliby się zdenerwować i przykręcić kurek z kasą dla nich Afery vat- owskie , mafie paliwowe Amber-gold , sprzedaż majątku krajowego głównie Niemcom to był ich znak rozpoznawczy Można tak wymieniać te przekręty po-wskie w nieskończoność i nadal znajdują się ludzie którzy szybko o tym marnym po-wskim rządzeniu zapominają Tak tak głosowałem na PiS głównie dlatego że miałem dość złodziejskich rządów PO Z czystym sumieniem mogę powiedzieć że za rządów PiS żyje mi się dużo lepiej Zaznaczam przy okazji że niestety PiS popełnił też wiele błędów , dużo zmienił bym w sposobie ich rządzenia ale jak to ktoś niedawno mi powiedział – teraz nie jest źle i niech tak zostanie

 3. Polaczki sami Polske sprzedadza robic sie nie chce co niektorym podwyzki za co do roboty najpierw sie wziasc i to solidnie wprowadzamy platfusowa sekte sprzedawczykow

 4. No cóż skoro podobają Wam się podwyżki o 6-9 tyś dla nierobów to trudno zrozumieć że krytykowaliście pracowników Paroca że chcą troszkę lepszą pensje za ciężką pracę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj