Strona główna Różne Nie ma szans na parking przy postoju taxi

Nie ma szans na parking przy postoju taxi

3234
22

Wniosek o przywrócenie parkingu naprzeciw postoju taksówek pojawił się na marcowej sesji Rady Miejskiej. Zgłosił go przewodniczący Benedykt Nitka.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, Urząd Miejski zwrócił się w tej sprawie o opinię do Komisji ds. organizacji i bezpieczeństwa ruchu na terenie powiatu gnieźnieńskiego. Komisja podtrzymała swoje negatywne stanowisko, wyrażone już w 2017 roku.

Przypomnijmy, że argumentem przeciw lokalizacji w tym miejscu miejsc parkingowych była zbyt mała odległość od skrzyżowań. Warto w tym miejscu dodać, że starosta, zgodnie z prawem, zarządza ruchem nie tylko na drogach powiatowych, ale także gminnych.

22 KOMENTARZE

  • ci radni co to maja najmniej pomysłow zwykle zajmuja sie glupotami hahah

   – staroscina reguluje ruch ale do naprawy ulic nie doklada tez bym chcial zarzadzac firma ale nie łozyc na nia hahah takie jaja tylko w panstwie piS

  • Ha Ha ale asy się nie da ale ściema brak garażów komuś zależy żebyście zostawiali w zaciemniony miejscu żeby katalizatory kraść

 1. Droga jednokierunkowa, bezpieczna i się nie da. To jakim cudem w innych miejscach da sie parkować przed przejsciami lub blisko skrzyżowań na drodze dwukierunkowej? Ja jestem za likwidacja miejsc niebezpiecznych w zamian za te miejsca.

  • A gdzie tu bezpiecznie? Na pasach kolo targu jesteś na połowie pasów i ci przyspieszy przed nosem na pasach przejedzie. Pytanie gdzie jest Policja? Takie rzeczy dzieją się w biały dzień, nie w święta gdzie macie jakiegoś jobla ze piją to będzie więcej wypadków. Kolo biedronki w kierunku Bystrzycy to nie wiadomo jak iść……. tam to dopiero galimatias. Kolo piekusia parkują tuż przed pasami nie widać czy przejść można czy nie, gdzie Policja?

 2. Należałoby najpierw zrobić coś z krzyżówką koło Piekusia , parkowanie przed przejściem dla pieszych tam jest większy ruch i niebezpieczeństwo niż koło parkingu taxi

  • Najlepiej było by zrobić linię pasa postojowego. A przed samymi pasami powierzchnię wyłączona z użytku. Chodzi o odcinek od wlotu od strony Niewolna do pasów przy Piekusiu.

  • Leszek, czego tutaj najpierw nie należałoby zrobić….. Najpierw to skończyć z tymi znajomościami i wywalić osoby niekompetentne a w ich miejsce przyjąć kompetentne. A problemy gminy się rozwiążą.

 3. Kierowcy którzy z tej ulicy skręcają w lewo ,niech się z przepisami zapoznają jak powinien wyglądać skręt w lewo z ulicy jednokierunkowej, bo taki gamoń jeden z drugim skręca spod postoju taksówek i blokuje tych co prosto jadą albo w prawo skręcają.

 4. Ha Ha ale asy się nie da ale ściema brak garażów komuś zależy żebyście zostawiali w zaciemniony miejscu żeby katalizatory kraść

 5. Co za bełkot. Przecież przez dekady tam można było stać autem. Skoro argumentem przeciwko przywróceniu tam postoju jest zbyt bliskie położenie do skrzyżowania to pytam się. Dlaczego od drugiej strony placu samochody mogą stać?

 6. I co za sołtys rządzi tym grajdołem…byle kacyk ustawia sobie to kozie miasto jak chce…tutaj nigdy nie będzie ŁADNIE, MĄDRZE,CZYSTO…zawsze będzie śmiredząco i brzydko…bo to tylko Trzemeszno

 7. To wam udała się władza, bez władzy. Po co władza jak gniezno rządzi? Tyle kasy idzie na wlodazy, z Trzemeszna zrobić sołectwo mniejsze koszty.

 8. Powinno się odholować auta które stoją od kilku miesięcy w centrum i innych lokalizacjach bez koła , bez powietrza w oponie. Jest co najmniej kilka. Poza tym w ścisłym ” centrum” koło urzędu, domu kultury postawić ze 2 parkomaty i choćby 1zł za godzinę. Myślę że rozwiązało by to problem ciągłego zatrzymywania w miejscach niedozwolonych . Parking koło straży większość czasu pusty a w centrum prawie na pasach stoją.

 9. Komisją niech się wezmą za przycinek drzew przy cmentarzu już nie widać sygnalizacji i wszyscy jeżdżą i nic nie widzą aż dojdzie do wypadku

 10. No to niech powiat przyjedzie do Trzemeszna i zlikwiduje na ulicach te zielsko rosnące przez całe miasto nie mówiąc o chodnikach na obrzeżach miasta na metr rosną a od Parku w kierunku Miat wola pomstę do nieba jak tam wyglada kto się zajmuje u nas tymi sprawami w Gminie jak wam nie wstyd radni też jeździcie co ślepi dalej idąc przez miasto już te drzewa sięgają drutów wstyd

 11. Rzeczpospolita kolorowa – pierwsze miejsce dla pana Jarosława za wpuszczenie miliona w wiekszych miastach !

 12. a dlaczego Tymoteusz Szy…o syn pani bylem premier zmienil nazwisko i jest dyrektorem w Orlenie za gruby piniadz ? jak to mozliwe ? wyjasni mi ktos ?

  • bo jakby to powiedziec zmajstrowal dzidzie to musial gdzies pracowac a dlaczego np nie u nas wszystkich na stanowisku dyrektora aby dostanio zyc ? a wy ile macie wyplaty ? tez 30 kafli na miesiac ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj