Strona główna Różne Nie kupuj – adoptuj

Nie kupuj – adoptuj

2155
0

Obecnie pod opieką Urzędu Miejskiego Trzemeszna przebywają psy, mające różne historie. Niektóre zostały porzucone, inne skrzywdzone i zabrane swoim właścicielom. Mimo przeciwności, nadal jednak jest w nich mnóstwo miłości, która tylko czeka na odpowiedniego człowieka.

Dlatego też zachęcamy do adoptowania trzech z naszych czworonożnych podopiecznych:

RUDA:

Trafiła do nas na początku listopada 2018 roku – prawdopodobnie porzucona przez poprzedniego właściciela, pozostawiona na mrozie i tylko dzięki interwencji mieszkańców uniknęła śmierci.

Starsza, ale pod naszą opieką odzyskała siły i pokazała, że ma w sobie jeszcze mnóstwo pokładów energii i miłości. Łagodna, spokojna zarówno w kontaktach z dziećmi jak i innymi psami. Poszukuje spokojnej przystani na starość.

ZUMA i MARSZAL:

Młode szczeniaki: biszkoptowa suczka i podpalany piesek (mają około 3 miesiące), znalezione w grudniu 2018 roku w polu. W kontaktach z obcymi trochę zachowawcze, ale tylko na początku. Sympatyczne, pełne energii, odnajdują się zarówno ze sobą, jak i z innymi psami.

Właściwym i najlepszym miejscem dla zwierzęcia domowego jest właśnie dom. Od opiekuna, który podejmie się zadania zapewnienia mu tego azylu będzie zależało szczęście, zdrowie i dobrostan psa.

Każdy z psów przed adopcją będzie miał założoną książeczkę, zostanie również zaszczepiony i odrobaczony. Urząd Miejski Trzemeszna deklaruje także dla zaadoptowanego psiaka bezpłatny zabieg sterylizacji/kastracji.

Zachęcamy zatem wszystkie odpowiedzialne osoby, które szukają wesołych kompanów do zgłaszania się na numery Urzędu Miejskiego Trzemeszna 61 4154 306 w.33, 667 747 209 lub na numer Rancza „Benonza” 661 393 957.

Nie pozwól im trafić do schroniska. NIE KUPUJ – ADOPTUJ!

Jednocześnie szukamy właściciela suczki znalezionej 5 marca 2019 roku w okolicy stacji Orlen. W przypadku nieodnalezienia jej opiekuna również będziemy poszukiwali jej nowego domu.

Losy wszystkich czworonogów można śledzić |TUTAJ|.

UM Trzemeszna