Strona główna Kultura Nauczyciele wyróżnieni

Nauczyciele wyróżnieni

2118
22

W ubiegły piątek, w salce Urzędu Miejskiego w Trzemesznie, odbyło się wręczenie nagród pieniężnych dyrektorom oraz nauczycielom szkół podstawowych i gimnazjów naszej gminy. Zebranych przywitał burmistrz Krzysztof Dereziński, który pogratulował osiągnięć i życzył dalszych sukcesów w pracy zawodowej.

Do gratulacji dołączył się przewodniczący Rady Miejskiej w Trzemesznie, Ludwik Macioł.

Nagrody burmistrza otrzymali: Teresa Popielarz, Lucyna Korzycka, Anna Obara, Sławomira Krzemińska, Jolanta Kurtysiak, Wanda Szopińska, Renata Gezella – Figaj, Jarosław Majewski, Renata Simoni, Krzysztof Nowak, Radomir Laskowski, Sławomir Kupś oraz Iwona Łaniecka – Gierschewski.

Piątkowe spotkanie było też okazją do wręczenia aktów nadania stopnia nauczyciela mianowanego. Otrzymali je: Natalia Woźniak, Joanna Popielarz, Beata Buzała, Aneta Kasprowicz oraz Agnieszka Majerowicz.

22 KOMENTARZE

 1. Jakaś kpina!!! Krzysztof ty masz dopiero tupet, jakim prawem rozdajesz nasze pieniądze. Macie do zapłaty ponad 2 000 000 mln zł i jeszcze śmiesz rozdawać pieniądze? Niby za jakie osiągnięcia? Co takiego zrobili ? Proszę mi podać konkretny argument. Robisz to samo co pani Kopacz ona będąc marszałkiem też rozdała nagrody pieniężne za nie wiadomo co. Ona teraz tego nie pamięta ale my pamiętamy i tak samo to zapamiętamy przy kolejnych wyborach na burmistrza.

 2. A co dalej z Panią świetliczanką z 1-ki . Jakie konsekwencje zostały wyciągnięte w stosunku do odpowiedzialnych ? Widzę , że humor dopisuje mi jakoś nie !
  Znów feta na pokaz ! To zaczyna być coraz bardziej irytujące !

 3. Ja też gratuluję wszystkim nagrodzonym i nie nagrodzonym pedagogom. Doceniam ich trudną pracę, a o nauczycielach z konieczności w dniu święta nie mówmy.
  Podziwiam nauczycieli, którzy lubią swój zawód i są wspaniali.

 4. Nauczycieli trzeba było nagrodzić ,ale za co, za normalną pracę ?TO JEST NORMALNY ZAWÓD. A CO Z NAGRODAMI DLA INNYCH. MOŻE ONI NIE MAJĄ BYĆ NAGRADZANIE,BO NIE GŁOSOWALI ,?NAUCZYCIEL PRACUJE, ILE GODZIN, A ILE PRACOWNICY BIUR, NIE MA CZYM SIĘ CHWALIĆ, ALE PANI SEKRETARKA ZA TO ŻE OPOWIADA DOWCIPY, KAWAŁY, JAK ZAPRACOWANY JEST PAN BURMISTRZ MIASTA TRZEMESZNO, POWINNA BYĆ ODZNACZONA KRZYŻEM ZA WIERNĄ POSŁUGĘ, NIE MÓWIĄC PRAWDY? A ZARAZEM NIE DENERWUJE PETETA ,KTÓRY UWIERZYŁ W OBIETNICE WYBORCZE?7

 5. Chcę zauważyć ,że prawdziwi mistrzowie w zawodzie nie zostali nagrodzeni. A mamy nawet wirtuozów, uwielbianych przez dzieci i rodziców, ale nagrody jakoś ich się nie trzymają.
  Tak już jest, że są niedoceniani ,ale wcale się tym nie przejmują, bo pasja, z jaką wykonują swój zawód jest dla nich szczęściem.
  Nagrodzonym nie mam powodu nie gratulować, a więc serdecznie gratuluję.

 6. Proszę napisać jakie kwoty dostali nauczyciele i skąd te pieniądz miał nasz pan burmistrz. To jest kpina z nas mieszkańców, zwykłych szaraczków. A burmistrza prosimy udokumentowanie czym się zasłużyli. Jestem pewny ze wielu chciałoby wiedzieć.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj