Narodowe czytanie “Wesela”

0 Flares Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

Biblioteka Publiczna w Trzemesznie zaprasza mieszkańców do wzięcia udziału w narodowym czytaniu “Wesela” Stanisława Wyspiańskiego, odbywającym się z inicjatywy Prezydenta RP Andrzeja Dudy.

Wydarzenie odbędzie się 2 września o godzinie 11:00 na skwerze im. H. Cegielskiego przy Domu Kultury. Imprezę uświetni występ zespołu “Strzecha”.

W trakcie spotkania będzie możliwość uzyskania pamiątkowej pieczęci z Kancelarii Prezydenta w swoich prywatnych egzemplarzach “Wesela”.

6 Komentarze do Narodowe czytanie “Wesela”

ogloszenia
 1. Dudeł napisał(a):

  A może powinni konstytucję poczytać?
  Bardziej odpowiednia lektura.

  • Cham bez rogu napisał(a):

   Dlatego nie przyjdę. ” Wesele ” przeczytam sobie sam i zadumam się nad aktualną treścią książki. Bez niczyjego wspierania.

 2. Butka borysek napisał(a):

  Konstytucje mozna poczytac ale najpierw ja zmienic bo teraz jest pod dyktando komuchow.

  • skarbek napisał(a):

   Najpierw trzeba ją znać. Potem zrozumieć. Potem przestrzegać. Potem poprawiać to, co należy. A najlepiej zanim się cos napisze na portalu, to doradzam chwilę refleksji i zajrzenie do podręczników historii.

 3. Ar napisał(a):

  Konstytucja pisiorom nie na rękę, więc trzeba zmienić? 😉
  Każdy kto ma inne zdanie od razu jest komuchem itd Może warto wziąć pod uwagę np Piotrowicza, który jest wizytówką obecnego rządu? Proponuję zrobić najpierw porządek u siebie, na własnym podwórku, a dopiero później toczyć śmieszne wojenki i dzielić naród.

 4. Solidarnosc napisał(a):

  Narod to dzielila platforma co robi i teraz skonczyly sie zlodziejstwa i tu jest sek a jak zmienia konstytucje to nie jeden komuch czy platformiok gaciami bedzie latal juz po ratunek lataja do BRUKSELKI bo nic nie moga ugrac niestety z biednymi tez czeba sie liczyc bo to oni na elite charuja ja na prowincji nawet nie mam 6000tys.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powered by WordPress | Designed by: SEO Consultant | Thanks to los angeles seo, seo jobs and denver colorado