Strona główna Na sygnale Narkotyki w oplu

Narkotyki w oplu

5349
20

Podczas patrolu policjanci z Trzemeszna zwrócili uwagę na zaparkowany samochód marki opel. W środku znajdowało się dwóch mężczyzn, którzy jak się okazało, posiadali przy sobie marihuanę.

Jak informuje Anna Osińska z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie, sytuacja miała miejsce w godzinach nocnych. Samochód opel był zaparkowany na parkingu w Gołąbkach. Funkcjonariusze postanowili przyjrzeć się kierowcy oraz samochodowi.

Tak zwany „policyjny nos” nie pomylił się. Podczas kontroli osobistej kierowcy i pasażera policjanci znaleźli narkotyki.

Jeden z nich posiadał przy sobie ponad 18 gramów marihuany, drugi prawie 19 gramów. Mężczyźni w wieku 20 i 21 lat zostali zatrzymani. Policjanci z Trzemeszna przedstawili im zarzuty dotyczące posiadania narkotyków.

Przestępstwo dotyczące posiadania narkotyków zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

20 KOMENTARZE

  1. tak zwany policyjny nos 🙂 , dlaczego tak zwany policyjny nos nie działa przy Kradzieżach aut ? naprawdę jestem dumny z policji teraz czuję się bezpieczny ……

  2. Jak zwykle wykazali się odwaga i zatrzymali auto na postoju 😎 guwniarze się osrali i policji na tacy się podali 😁💪 (policyjny niby nos) brawo jeszcze raz brawo 🤓

  3. Mieszkaniec auto to sobie sam pilnuj, najlepiej w nim śpij. Bardzo dobrze się stało, póżniej jedzie taki naćpany i giną przez to niewinni ludzie. Tępić jak pluskwy. Brawo Policja.

  4. Ta nasza „policja” gdyby nie młodzi ludzie którzy chcą popróbować nowych rzeczy, to raczej by nie istniała w statystykach, gdyż tylko za młodzież się biorą wtedy czują władze, a jak w takim przypadku siedzieli by duzi chłopcy przykładowo po 40 to już by tak łatwo nie było.
    Więc młodzież Trzemeszeńska nie dajcie się tym psełdo funkcjonariuszy publicznych którzy stoją na straży naszego miasta.
    PS, nie było by młodych ludzi w Trzemesznie to łapali by staruszków z pod sklepu by zapunktować KPP Gniezno hahahaha. […]

  5. Ludzie tyle gram to w paczkach musieli miec juz posegregowane na handel pod szkołą. Szkoda chlopakow za moich czasów ciężej bylo zdobyc, nie bylo takiej rozwiniętej szajki przestępców:(

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here