Strona główna Na sygnale Napadli na kobietę

Napadli na kobietę

7858
52

Dwaj uciekinierzy z mogileńskiej placówki wychowawczej dokonali w Trzemesznie rozboju na 72-letniej kobiecie. Do zdarzenie doszło wczoraj, przed godziną 17, przy ulicy 22 Stycznia 1863r.

Sprawcy w wieku 16 i 17 lat zaatakowali kobietę wchodzącą do klatki schodowej. W tym czasie nie było w pobliżu innych osób.

Chcąc wyrwać jej torebkę użyli wobec niej przemocy, m.in. szarpiąc i podduszając swoją ofiarę, a następnie oddalili się z łupem. W skradzionej torebce znajdowały się dokumenty, dwie karty płatnicze i portfel z zawartością 95 zł.

Po chwili pokrzywdzona spotkała znajomą, której opowiedziała o tym co się stało. Ta z kolei po pewnym czasie zauważyła na ulicy opisanych przez pokrzywdzoną sprawców. Przy pomocy innych osób udało się ich ująć i powiadomić policję. W pobliżu znaleziono wszystkie skradzione przedmioty, w tym pieniądze. Powiadomieni policjanci zatrzymali młodych przestępców i przekazali personelowi placówki w Mogilnie.

Jak nas poinformował Tomasz Bartecki z Komendy Powiatowej Policji w Mogilnie, do ucieczki trzech wychowanków doszło wczoraj w samo południe. Udali się oni pieszo, wzdłuż torów kolejowych, w kierunku Trzemeszna.

W Chabsku usiłowali dokonać kradzieży samochodu renault megane. Zbili szybę w przednich drzwiach, a następnie uszkodzili stacyjkę chcąc uruchomić pojazd. Mimo nieudanej próby skradli znajdujący się w aucie dowód rejestracyjny (został odzyskany z pozostałymi łupami w Trzemesznie).

W okolicy Lubinia jeden z trójki uciekinierów oddalił się od grupy, dotarł do Trzemeszna gdzie sam zgłosił się w Komisariacie Policji.

Postępowanie w sprawie rozboju prowadzą trzemeszeńscy policjanci.

52 KOMENTARZE

 1. ,,Trzemeszeńscy policjanci ” do przyjazdu na zgłoszenie o tej sprawie nawet Nie raczyli przyjechać..! Specjalnie służby z Mogilna musiały przyjechać aby się z nimi rozprawić. Biedna Pani ..

   • Jeśli jesteś wierzącym i praktykującym katolikiem to pewnie już 24.12 w Wigilię będziesz zostawiał wolne nakrycie dla niespodziewanego Gościa. Ciekawe czy zaprosiłbyś i ugościł właśnie takiego uchodźcę gdyby zapukał do Twoich drzwi? Pozdrawiam i troszkę mniej zawiści a więcej szacunku dla innych i inaczej myślących.

   • Do wlasnie – jeżeli jesteś kobietą, to byś dopiero poznała co oni mają za kulturę ,ci z placówki wychowawczej to przy nich aniołki są, i co wtedy co wtedy???

    • widząc co niektóre akcje tych waszych dzieciaczków chowanych jak trzoda nie mylić z wychowywaniem stwierdzam ze uchodźców nie muszę się bac ani trochę.brak wiedzy,bóle podczas myślenia,to norma u was.zdziwilibyscie się ile uchodźcy mogliby was nauczyć.

   • A wiesz co to kultura ??? Według ciebie ci niby uchodźcy mają kulture. Byłeś w Francji lub Niemczech ? Czy tylko w telewizji oglądasz podpudrowane wiadomości jacy oni biedni. Przejedź się a przekonasz się sam. Ja jeżdżę po całej Europie i dość się na tą bandę nierobów i bandytów napatrzyłem co wyrabiają.

  • 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  • Ten posterunek to natychmiast do likwidacji.
   Zgubiona broń – jakie zakończenie???
   Mieszkańcy łapią złodziei, a policja??? Nie może akurat interweniować!!
   Śmiech na sali ci nasi funkcjonariusze.

  • Artykuł jest przekłamany i jak zwykle wszystkie pioruny spadły na trzemeszenski komisariat. Jeżeli dyspozytornia zawezwała pomoc z Mogilna czy Gniezna to oznacza że Trzemeszno miało inne interwencję w tym czasie. Ale zamiast pomyśleć zdroworozsądkowo najlepiej jest hejtowac.

 2. a zauwazyliscie ze wiekszosc przestepstw wyetepuje w okolicy Komisariatu ?
  \
  – skradzione Audi
  – skradziony rower
  – napasci

  a wystarczylo aby 1 policmajster stal zawsze pod brama i sluchal czy kto nie krzyczy

  Dodam ze swojej strony ze Dobrze ze nie zgwałcili ci wychowankowie do wszystkiego sa zdolni

 3. „W ciągu całego mego życia widziałem w naszym kraju tylko dwie partie.
  Partię polską i antypolską, ludzi godnych i ludzi bez sumienia,
  tych, którzy pragnęli ojczyzny wolnej i niepodległej,
  i tych, którzy woleli upadlające obce panowanie. ”

  Jakże aktualne są te słowa, kiedy widzi się co komuchy, postkomuchy, zeselowcy (lewactwo różnej maści) wyprawiają.

  Wczoraj lewactwo stwierdziło, że żyjemy w faszystowskim gów… ie. Tak, tak. W TVN lewactwo ma się bardzo dobrze.

  Wy lewaki cieszcie się, że nie musicie doświadczyć tego, co znaczy faszyzm.

  • Ty na pewno nie wiesz co znaczy faszyzm to te mądrości zostaw dla siebie bo obrażasz ludzi, którzy to przeżyli i tego doświadczyli. Oczywiście według ciebie tylko ty jesteś prawdziwym , bohaterskim Polakiem no niestety inni mają na twój temat zupełnie inne zdanie

    • Rodzice i dziadkowie? Masz nas za równych sobie? To, że masz problemy z podstawami polskiej historią to już wiadomo, ale z matematyką? Wyjaśnij nam proszę, jak to jest możliwe, aby Twoi dziadkowie i rodzice przekonali się na własnej skórze czym jest faszyzm? Wojna trwała od 1939 do 1945 roku. Bez mała 6 pełnych lat. Masz rodziców i dziadków w tym samym wieku? No chyba, że Twoi dziadkowie są z Niemiec lub Włoch, gdzie faszyzm rozwijał się bardzo intensywnie przed wybuchem II Wojny Światowej. Liczę na konkretną odpowiedź. To jak to było z Twoimi rodzicami i dziadkami?
     A jeśli chodzi o moje poczucie Polskości. Tak. Jestem dumny z bycia Polakiem. Nie jestem bohaterem – to Ty tak uważasz.
     Bohaterscy byli nasi przodkowie, którzy przelewali swoją krew po to tylko aby taki ktoś jak Ty mógł żyć w wolnym kraju. 11 listopada. Wielkie Święto Niepodległości coraz bliżej. Mam nadzieję, że wywiesisz Polską, biało-czerwoną flagę. Tyle możesz chyba zrobić aby uczcić pamięć przodków?

     • Wiedzę, ze jesteś fanem TVN-u:) Proponuję Tobie poszukać informacji w różnych innych źródłach i troszkę poczuć świata empirycznie. Wsiadaj w samochód, samolot, na prom i zwiedzaj Europę i Świat-pogadaj z ludźmi tam żyjącymi, popatrz jak żyją, mieszkają itp. No matematyku moi dziadkowie urodzili się w początkowych latach XX wieku (jakbyś nie wiedział to był wiek przed obecnym). Moi rodzice w 1939 roku mieli po 7 lat czyli jak umiesz liczyć pod koniec wojny już 13 lat- czyli geniuszu i dziadkowie i rodzice wiedzą co to wojna i faszyzm i nie musieli być ani Włochami ani Niemcami. A moi rodzice jeszcze żyją i przekazuję tę wiedzę i swoje przeżycia swoim wnukom i prawnukom. Dlatego ja również wiem o wojnie z ich przekazów a nie historyków, którzy tworzą historię zależnie od przynależności partyjnej. Czy taka odpowiedź jest dla Ciebie konkretna?

     • Widzisz. Jak to dobrze, że żyjemy w Wolnej Polsce, w której można oglądać różne telewizje. Gdzie tu zatem faszyzm, który widzą w Polsce lemingi?

     • Tak wiem że to do niego. Ja już mam swój wiek i się cieszę że zanim tacy antylewacy dojdą do władzy to już mnie nie będzie na tym świecie bo katastrofa wtedy pewna. Pozdrawiam

     • Katastrofą to była czerwona zaraza, która zniewoliła na dekady Polaków w ich własnym kraju. Czerwona zaraza to komuniści. To kiedy było lepiej żyć? Obecnie czy w latach komuny? W przeciwieństwie do Ciebie ja się nie boję demokratycznie wybranych władz. Dla Ciebie demokracja jest wtedy, gdy wygrywają kumple, którzy mogą zawsze coś „załatwić”.

   • Nie doświadczyłem. W wolnej Polsce nigdy nie było i nie ma ustroju faszystowskiego. Sprawa się wyjaśniła w stosunku do wszystkich. No chyba, że ty uwierzyłeś TVN, że jest. W TVN mówią, że to niejacy naziści mordowali. Kim są ci bezosobowi naziści? Wojnę wywołali Niemcy i to oni są sprawcami piekła II wojny światowej. Te słowa nie przejdą przez TVN bo jakże by można było mówić tak o Niemcach, którzy finansują partię Pewnych Obywateli.
    Na całe szczęście wśród mieszkańców tej gminy jest jeszcze bardzo duża część ludzi, którzy ojczyznę, Polskę, mają za matkę. Zrozumiałeś to? Za matkę! A matkę jakaby ona nie była się szanuje i broni. No chyba, że Ty masz inny system wartości, gdzie tylko liczy się mieć a nie być.

     • PiS to więcej niż zło i Tobie Antylewak niczego nie trzeba uzasadniać bo Twój intelekt jest mniejszy niż zero i udowodnił to Tobie Anonim 1 bo wręcz Ciebie ośmieszył, że jego dziadkowie i rodzice mogli przeżyć faszyzm czego ty nie mogłeś pojąć.

     • Ośmieszył? Jeśli myślisz, że przyznanie mi racji jest ośmieszeniem to masz specyficzne poczucie śmieszności. No cóż. Lemingi tak mają.

     • A kto Tobie przyznał rację? Ty masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem. On zakpił z Ciebie że jesteś fanem TVN-u bo tak się na niego powołujesz a nie przyznał Tobie rację.

     • „Do Antylewak ” a Ty rzecznik „Anonim 1”? Po drugie. Z tak wysokim poziomem inteligencji nie rozumiesz co mam Tobie do przekazania? Słabo.

    • Oczywiście, mówienie, że w Polsce jest faszyzm to nadużycie. Trzeba jednak pamietać, co mówił Marian Turski – „Auschwitz nie spadło z nieba”. Trzeba byc czujnym.

    • Antylewak 5/10 at 20:57. Zgadzam się z Twoją oceną komuny,ale czy nie widzisz co robi obecna władza? Jak sobie ”załatwia” poparcie kupcząc profitami i stanowiskami nawet nie krępując się.Jeżeli tego nie widzisz,to należy Ci współczuć.

     • Gdzie i kiedy napisałem, że popieram ślepo, wszystko, to co robi obecna władza? Gdzie i kiedy? To, że różnego rodzaju lemingi są zamknięci na różnego rodzaju argumenty nie świadczy o tym, że nielemingi są tacy jak oni. To, że ktoś nie jest lemingiem nie oznacza, że jestem PiSiorem. Nie wiem czy lemingi to potrafią ogarnąć ale tak najzwyczajniej jest. Jakbym ślepo wierzył w to co mówi się w TVP musiałbym podpisywać się jako „Beton PiSowski”

    • ”No chyba,że Ty masz inny system wartości,gdzie tylko liczy się mieć a nie być”.Może odpowiesz kto w przeszłości głosił hasła o wyższości ”być” nad ”mieć”? Myślę żę nie będziesz miał problemu, bo reprentujesz podobny pogląd,chociaż z uporem maniaka zaprzeczasz temu. PS. Doceniam obie wartości i wychodzę z żałożenia że aby ”być” trzeba ”mieć”i na odwrót.

 4. Pisowski patriota się znalazł heheheh śmiech na sali… Ten swój patriotyzm to niedługo sobie wsadzisz,tam gdzie słońce nie dochodzi. Ten kraj bankrutuje na naszych oczach. Półtora biliona złotych długu! To oficjalne dane,a nieoficjalnie to dużo więcej bo Morawiecki i spółka szkodników z Pisu zaciągnęła kolejne 200 mld zł długu. Strach się bać.
  Antylewak jesteś tak ograniczony,że mój pies wydaje się pojętniejszy od Ciebie. No ale moja suczka nie karmi się codziennym szambem wiadomości TYP. O Jedwabnem Ty w ogóle słyszał???!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj