Strona główna Różne Nagrody dla pedagogów

Nagrody dla pedagogów

6250
11

Obchodzony niedawno Dzień Edukacji Narodowej był okazją do przyznania nagród wyróżniającym się pedagogom. Uroczyste wręczenie miało miejsce na spotkaniu w Urzędzie Miejskim.

W tym roku burmistrz Krzysztof Dereziński przyznał je wszystkim dyrektorom podległych mu placówek oświatowych.

Oprócz nich nagrody otrzymali Jolanta Kurtysiak, Jolanta Sroczyńska-Pietz (SP nr 1), Teresa Górna, Agnieszka Nowicka (SP nr 2), Renata Zawada (Szkoła w Kruchowie), Iwona Zamroczyńska (Szkoła w Trzemżalu), Małgorzata Winiarska, Angelika Mroczkowska (Przedszkole nr 2).

W spotkaniu uczestniczyli przewodniczący Rady Miejskiej Benedykt Nitka i skarbnik gminy Hanna Koperska. Oprócz nagród pieniężnych, wszyscy wyróżnieni otrzymali list gratulacyjny i symboliczną różę.

11 KOMENTARZE

  1. Nagroda moi drodzy, to się należy za osiągnięcia, sukcesy a nie za codzienne pójście do pracy i odsiedzenie 8 godzin za biurkiem, bo za to siedzenie, to jest jeszcze co miesięczna pensja z dodatkami takimi jak funkcyjne czy motywacyjne i wiele innych.

  2. Dlaczego nauczyciele z dużym stażem 25,15 lat pracy nigdy nie dostali nagrody.Natomiast niektórzy nauczyciele dostali już kilka razy. Chyba znajomości i tyle. Jako RODZIC życzę wszystkiego najlepszego tym nauczycielom co nigdy nie dostali nagrody. Pozdrawiam

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj