Strona główna Różne Nadal brak chętnych na budynek po Domu Dziecka

Nadal brak chętnych na budynek po Domu Dziecka

3658
21

Wynikiem negatywnym zakończył się przetarg na sprzedaż budynku po Domu Dziecka w Trzemesznie. To już trzecia próba zbycia tej nieruchomości.

Jak się okazuje, nie dała rezultatu obniżka ceny wywoławczej z 2.800.000 zł na 2.500.000 zł. Jak poinformował Zarząd Powiatu Gnieźnieńskiego, z uwagi na brak wpłaty wadium przetarg zakończył się wynikiem negatywnym. Z tej samej przyczyny nie doszły do skutku dwa poprzednie przetargi.

We wrześniu minął rok od czasu opuszczenia obiektu przez dzieci i personel placówki. Od tego czasu stoi on nieużytkowany.

21 KOMENTARZE

  • Nie przesadzaj. Ludzie dalej im za ufają. Wystarczy, że powiedzą, że przecież to wszystko wina PiSu i całe tłumy polecą za nimi do urny.

    • I co ktoś siedzi ,a te afery czy tylko krzyczysz tak sobie prawniku z trzemeszna ze to złodzieje? Kazdy polityk jest brudny. A ty głupcze dajesz się jak marionetka manipulować komu do koryta dav teraz miejsce. Polityk napcha kobze i nakupjje nieruchomości za granicą bo ma gdzieś Polskę. Tu tylko skrzyze barany. Takie jak ty….

     • Brudny i brufdniejszy mowisz jak ci w TVP twoim tokiem myslenia ktos kto ukradnie Czekolade a ktos kto ukradnie miliardy to ta sama miara zlodziejstwa ? ?? i to jest propaganda PISu osmiorniczki kosztowaly 1,500 pln a tu masz miliardy PLN teraz jak wytłumaczysz chorym dzieciom ze Daliscie 2 miliardy rocznie na propagande zamiast na ich leczenie ? jak wyjasnisz teraz emerytom ze chodza i kupuja chlep wczorajszy z przeceny ? koles ktorego w markecie spotykam czai sie przy koszyku z przecenionym czerstwym pieczywem a byl inzynierem maszyn gosc jest elokwentny i przyznal ze kiedys glosowal na tuska teraz na PIS i teraz sam juz nie wie co lepsze a ja mowie glosuj pan na byle kogo nawet na Korwina czy Hołownie byle nie na pis !

  • Dlaczego dopuszczono aby wydzielić grunt i go wcześniej sprzedać ,jak można było do tego dopuścić?jeżeli jest taki budynek to potrzeba terenu dla przyszłego inwestora

 1. Gmina mogłaby utrudnić, zniechęcić inwestorów do zakupu ? Tak aby zwrócili budynek na potrzeby mieszkańców. Gminy nie stać na inwestycje, gdzie w tym roku nie zrobiono nic, ale budynek powinien być nasz.

  • A kto normalny kupi od powiatu budynek po domu dziecka. Jeśli zrobili 3 przetargi i nikt nie wpłacił wadium to oznacza tylko jedno. Inwestorzy nie są takimi baranami aby topić swoją prywatną kasę w coś co może okazać się miną.

 2. Ten dom to gotowa struktura na komunalne/gminne zasoby mieszkaniowe. W Trzemesznie jest aż tak dobrze pod względem mieszkalnictwa???Wydzielić mieszkania do przetargu moze…to znajdą się potrzebujący chętni ..

 3. Gmina ten budynek powinna przejąć i zrobić Urząd Gminny a jak powiat nie chce przekazać tego budynku to niech przekaże pieniądze na inwestycje

   • autorytet czy nie wazne ze cos robia a jak klamia to wez ich pan zglos do prokuratora przeciez macie teraz sądy we wladaniu czemu Tuska i innych nie wsadzacie ? aaa bo nie ma za co – poczekamy i zobaczymy kto pojdzie siedziec

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj