Strona główna Na sygnale Na pomoc łyżwiarzowi

Na pomoc łyżwiarzowi

7662
16

Pogotowie i straż pożarna udzielały pomocy mężczyźnie, który złamał nogę w trakcie jazdy na łyżwach. Do zdarzenia doszło dziś, w godzinach wieczornych, na zamarzniętym stawie w Jastrzębowie.

Kiedy ratownicy medyczni dotarli do poszkodowanego okazało się, że przetransportowanie go do karetki może być trudne i ryzykowne. O tej porze panował już mrok, natomiast teren wokół stawu był trudno dostępny, porośnięty trzciną i krzewami.

Z pomocą pospieszyli strażacy. Poszkodowany został przetransportowany do karetki przy pomocy specjalistycznych sań lodowych, a następnie odwieziony do szpitala w Gnieźnie.

W akcji ratowniczej brali udział ratownicy medyczni z Trzemeszna oraz strażacy z Trzemeszna, Kruchowa i Gniezna.

16 KOMENTARZE

  • Każdy wyjazd to nowe doświadczenia . Dodatkowe jednostki traktować to mogą jako formę treningu .Tak że mogło tam przyjechać jeszcze z dziesięć jednostek jak jest okazja się czegoś nowego nauczyć.

  • A co w tym niby takiego śmiesznego? Byłeś na miejscu? Widziałeś teren? Ciekawe czy jeżeli Ty leżał byś na tym lodzie wyziębiony cierpiący też byś uważał że to śmiechu warte? Nie śmieszne, a żałosne jest twoje myślenie. Strażakom, którzy są zawsze gotowi nieść pomoc bez względu na porę dnia czy nocy, bez względu na warunki i niebezpieczeństwo należą się ogromne podziękowania. Zawsze na nich można liczyć, zapewne Ty również

   • Wtedy raczej by marudził: tylko 3 przyjechały, a dlaczego nie 7, przecież tu zimno jest… i dlaczeo aż 10 minut tu jechali…

   • A ty Rafale, jesteś tak słodki, że aż mdły. Jesteś jak chorągiewka na wietrze, która obraca się tak jak wiatr zawieje. Przypohlebiasz się i podlizujesz tym, od których spodziewasz się korzyści. Cała twoja polityczna kariera polegała na lizusostwie. Twoja sąsiadka, w czasie gdy była radną, również, dziwnym zbiegiem okoliczności, zawsze była tego samego zdania co burmistrz. Gdy burmistrz mówił, że coś jest białe to i ona uważała, że to jest białe, a gdy burmistrz zmienił zdanie i stwierdsził po namyśle, że jednak jest czarne, to i ona uważała, że jest czarne.
    Posiadasz zdolność wodolejstwa (podobnie jak kilku obecnych radnych) i łatwość wypowiedzi, która sprawia, że słowa leja się z ciebie szerokim korytem a pusta kartka w mig zapełnia się wyrazami, tylko że sensownych treści i na temat jest znikomy procent.
    Podlizuj się dalej, jeszcze mocniej i więcej, dzięki czemu jeszcze więcej ludzi pozna prawdę o tobie i twoich kompetencjach.

    • Dziękuję za tak wiele komplementów w tym komentarzu. Musisz być ogromnym frustratem. Widzisz Ja nie muszę się nikomu przymilać, Ja im dziękuję za pomoc i doceniam to co robią tak po prostu, szczerze i od serca.

     • szczerosc juz zdazylismy poznac od tego pana – teraz sie podpisal w komentarzu a w ilu pisal z Aninima ?

 1. Ludzie obudźcie się nie widzicie jak nas straż pożarna naciąga na dodatkowe koszty? Po co jest tyle pytań zadawanych przez dyspozytora? Rozumiem jak coś się pali albo wypadek drogowy gdzie jest ktoś uwięziony i w kolizji bierze udział więcej jak 1 auto. W przypadku gdzie jest kolizją 1 auta 1 straż oraz 1 karetka wystarczy w zupełności. Najwidoczniej to jest już ustalone z góry, nie ważne czy jest to ci się stało ważne jest to że każdy zarobi. W tym przypadku do jędrnej osoby która złamała nogę tyle zastępów było wyłudzeniem naszej kasy.

 2. No i te sanie: Rudolf i renifery. 75 minut trzeba było gościa przekonywać w jakim celu zostaje pozbawiony własnego środka transportu. Jest luty a Mikołaj jeszcze wszystkim prezentów nie dowiózł – prawda panie burmistrzu?

 3. Szanuję strażaków nawet bardziej tych niezawodowych dajcie im poważna stawkę za godzinę i jakieś stałe wynagrodzenie za gotowość i nie będzie takich sytuacji. PiS to kpina rozwali wszystko

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj