Strona główna Różne Mr. Angielski zaprasza na skuteczne i sprawdzone kursy dla nastolatków i dorosłych

Mr. Angielski zaprasza na skuteczne i sprawdzone kursy dla nastolatków i dorosłych

2510
0

W dzisiejszym globalnym świecie biegłość w językach obcych jest kluczem do sukcesu zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Dlatego też, już od prawie 20 lat tworzymy efektywne kursy języka angielskiego i niemieckiego dedykowane zarówno dla nastolatków, jak i dorosłych, które z pewnością spełnią Twoje oczekiwania.

Dla nastolatków: więcej niż tylko szkoła

Nasze kursy dla młodzieży nie są typowymi lekcjami językowymi. Dla młodzieży ze szkół podstawowych oraz szkół średnich oferujemy:

Wsparcie w nauce szkolnej: Jeśli masz wątpliwości przed sprawdzianami szkolnymi , czy trudno Ci dobrze opanować słownictwo, nasi doświadczeni nauczyciele pomogą Czy zrozumieć nawet najtrudniejsze zagadnienia. A to wszystko w pozytywnej, wspierającej atmosferze.

Przygotowanie do egzaminów: Egzaminy bywają stresujące, ale z odpowiednim przygotowaniem można do nich podejść i osiągnąć znakomite wyniki. Zapewniamy kompleksową pomoc w przygotowaniu się do testów, egzaminu ósmoklasisty i matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

Nauka porozumiewania się: Nauka języka to nie tylko program szkolny. Uczymy młodzież, jak skutecznie komunikować się w różnych sytuacjach, od rozmów z rówieśnikami, rozmówki turystyczne, po oficjalne prezentacje.

Dla dorosłych: “dogadaj się” skutecznie

Nigdy nie jest za późno, by nauczyć się dobrze i pewnie mówić w języku obcym. Dla wielu dorosłych bariera językowa może być przeszkodą w zawodowej karierze lub życiu prywatnym. Nasze kursy dla dorosłych skoncentrowane są przede wszystkim na nauce mówienia. Niezależnie od tego, czy planujesz podróż zagraniczną, czy chcesz nawiązać międzynarodowe kontakty biznesowe, nasz kurs pomoże Ci płynnie i pewnie wyrażać swoje myśli.

Kursy ogólne z języka angielskiego lub niemieckiego dla dorosłych możemy uzupełnić o elementy języka zawodowego (np. Business English), tak aby w pełni realizować na zajęciach Twoje preferencje i cele nauki języka.

Każdy kurs w Mr. Angielski Centrum Edukacyjne & Szkoła Językowa jest dostosowany do indywidualnych potrzeb uczestnika, gwarantując skuteczne metody nauczania i realne postępy. Nasi uczniowie, wspierani przez zespół doświadczonych lektorów, rozwijają swoje umiejętności językowe w przyjaznej i motywującej atmosferze.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej jak nasze kursy mogą pomóc Tobie lub Twojemu nastoletniemu dziecku w j. angielskim lub niemieckim, nie czekaj i zadzwoń lub napisz i umów się na rozmowę, podczas której zaproponujemy Ci kurs stworzony specjalnie dla Ciebie.

Mr. Angielski – Centrum Edukacyjne i Szkoła Językowa

Trzemeszno, Kościuszki 12 (budynek HydroArt Gaca I piętro), tel./SMS: 725 815 485

Facebook: https://www.facebook.com/MrAngielski/

Instagram: https://www.instagram.com/mr.angielski.school/

artykuł partnera

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj