Strona główna Na sygnale Można pomóc w poszukiwaniach

Można pomóc w poszukiwaniach

10723
10

Wszystkie osoby, które chcą pomóc w poszukiwaniach zaginionego Jana Kwaśniewskiego, mogą to zrobić – informuje Anna Osińska z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie.

Zainteresowani udziałem w akcji mieszkańcy proszeni są o kontakt z Komisariatem Policji w Trzemesznie. Numery telefonów:

– (61) 426-03-50 lub (61) 426-03-51.

Ponadto apelujemy do wszystkich osób o zwracanie szczególnej uwagi na tereny przy naszych posesjach, firmach itp. Nasz zaginiony może znajdować się właśnie tam. Każda forma pomocy jest nieoceniona” – komentuje A. Osińska.

10 KOMENTARZE

  1. Czy był dokładnie sprawdzony teren poniżej drogi i zakrzewień w kierunku Gniezna od cmentarza do pierwszej posesji . Kilka miesięcy temu Pan Kwaśniewski schodził za przepustem fosy w dół .
    Może warto również dokładnie sprawdzić samą fosę od przepustu do jeziora .

    • tam się najprawdopodobniej spotkałyśmy, też mnie zaniepokoiło to zejście. Ten Pan to aktywny spacerowicz, z podejściem pod tę skarpę poradził sobie zawodowo, pomimo tego, że było ślisko akurat tego dnia. Dlatego też myślę, że te podmokłe nieużytki zarośnięte trzcinami powinny być przeszukane przy użyciu wszelkich możliwych środków.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here