Strona główna Na sygnale Monitoring zarejestrował „śmieciarza”

Monitoring zarejestrował „śmieciarza”

9639
23

Jedna z nowych kamer zainstalowanych w ramach rewitalizacji parku „Baba” pozwoliła na ustalenie sprawcy podrzucania śmieci.

Do zdarzenia doszło w ubiegły piątek. Wówczas to pracownicy urzędu zostali zawiadomieni o stercie śmieci podrzuconej na parkingu przy parku.

Postanowiono sprawdzić zapisy monitoringu. Okazało się, że na nagraniu widać samochód osobowy z przyczepką wjeżdżający na parking. Wysiadł z niego mężczyzna, który następnie wyładował odpady umieszczając je obok stojącego tam kosza na śmieci.

Na filmie widoczne są numery rejestracyjne.

Urząd Miejski powiadomił o tym fakcie policję, przekazując jako dowód zapis kamery.

23 KOMENTARZE

  1. A teraz zabrać się za tych co nie sprzątają po swoim psie. Na blokach jak i w całym mieście takich jest wielu. I wrzucać nagrania do internetu. Niech chociaż się wstydu najedzą, chociaż akurat wątpię, czy takie osoby wiedzą, co to jest wstyd.

  2. To jest straszne łajdactwo,ale jadąc drogą powiatową Rudki -Jastrzebowo też można zauważyć w krzakach ,w rowie pełno śmieci,są to pojedyncze puszki,butelki ale też są całe worki, nawet opony .Teraz kiedy nie ma liści na krzakach,to wszystko jest odkryte i widoczne.To samo dotyczy ul.Wyszynskiego,śmieci,śmieci i jeszcze raz śmieci!!!

  3. powinno się upublicznić dane tej osoby, może wtedy nauczy to jego i inne osoby, które tak postępują i to nie tylko z śmieciami ale z nieczystościami płynnymi również.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here