Strona główna Różne Modernizacja chodnika przy ul. 22 Stycznia 1863 r.

Modernizacja chodnika przy ul. 22 Stycznia 1863 r.

2876
11

Trwa przebudowa chodnika przy ulicy 22 Stycznia 1863 r. Środki na realizację zadania pochodzą z funduszu Osiedla nr 1.

W ramach inwestycji wykorzystywana jest kostka z rozebranego chodnika przy ulicy Mogileńskiej. Ułożony zostanie też nowy krawężnik. Realizowane prace przewidują także naprawę schodów i barierki prowadzących w stronę targowiska.

Wykonawcą jest trzemeszeńska firma Hydroart Gaca Sp. z o.o. Całkowity koszt to 71.000 złotych.

11 KOMENTARZE

  1. Ciekawe kiedy zrobicie .chodniki.kolo parku baba.i kolo stadionu piaskowego. Do ulicy czarneckiego.brak słów.wszedzie się robi tylko nie tu!!!!

  2. A kiedy w końcu zostanie naprawiona ulica od jordanku po plac Kilińskiego? Jesli nikt nie potrafi tego zrobić lub nie chce (wiadomo kto), to może po prostu czas to zalać asfaltem? Pora się przyznać do porażki.

  3. Ładne koszty, inflacja gdzie wykorzystuje się starą kostkę. Ciekawe ile kosztowałoby z nową teraz? Jeszcze aby powiat u nas zrobił chodniki przy ruchliwych drogach.

  4. Na ulicy Mogileńskiej zrobili bubel. Chodnik kończy się na parkingu biedronki i dalej nie ma jak do miasta iść, tylko między autami, a po drugiej stronie ulicy już chodnika nie ma. Tylko przy nowych sklepach. Brakuje kilku metrów aby była ciągłość. Jak to ktoś mógł odebrać? Moim zdaniem taka osoba do zwolnienia i ja przypilnowalbym lepiej inwestycji.

  5. To na Mogileńskiej trzeba było rozebrać nowy chodnik i zrobić jeszcze nowszy bo był niedobry a teraz na 22 stycznia modernizuje się chodnik, kładąc te niedobre kostki z tego niedobrego chodnika? Paranoia! I nikt tego nie widzi?

  6. Chodnik nowy robia to fakt.Bedzie sie super spacerowalo. Tylko nie rozumiem tego ze w dzisiejszych czasach pracownicy jedza sniadanie siedzac na dworze na tej kostce czy chodniku.

  7. A może tacy ludzie jak ci brukarze są przyzwyczajeni do jedzenia na świeżym powietrzu?i im to odpowiada. Moim zdaniem nie powinno interesować ludzi gdzie kto je śniadanie. Taka praca.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj