Strona główna Różne Mobilna zbiórka odpadów na terenie wiejskim

Mobilna zbiórka odpadów na terenie wiejskim

2439
4

24 i 25 marca odbędzie się mobilna zbiórka odpadów wielkogabarytowych, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz zużytych opon (do 4 szt.) na terenie wiejskim gminy Trzemeszno.

Odbiór odbywa się tylko po uprzednim telefonicznym zgłoszeniu do odbierającego (Remondis Aqua Trzemeszno), najpóźniej do dnia poprzedzającego planowany wywóz do godz. 12, pod numerem tel. (61) 415 43 08 ze wskazaniem rodzaju odpadu.

Harmonogram wywozów:

24 marca – Kozłowo, Kozłówko, Rudki, Wymysłowo, Brzozówiec, Miaty, Święte, Zieleń, Bieślin, Ostrowite, Jerzykowo, Miława, Trzemżal, Dysiek, Kamieniec, Płaczkowo, Szydłowo, Szydłowo Drugie, Mijanowo, Popielewo.

25 marca – Bystrzyca, Cytrynowo, Lubiń, Wydartowo, Duszno, Kierzkowo, Folusz, Niewolno, Pasieka, Huta Trzemeszeńska, Kruchowo, Grabowo, Ignalin, Ławki, Powiadacze, Jastrzębowo, Smolary, Kurzegrzędy, Gołąbki, Ochodza.

Odpady inne niż wyżej wymienione zostaną pozostawione przed nieruchomością.

Gmina Trzemeszno

4 KOMENTARZE

  1. czy eternit tez beda zabierac ?
    czy opony zuzyte skruszale tez ?
    czy ja musze ladowac czy oni zaladuja / (mam chore plecy i nie lubie nosic)

  2. przecież spalić w piecu można. Na Ukrainie palą się domy, szpitale, szkoły, domy starców i światu to nie przeszkadza? to i dymek z mebelków nie powinien. Hipokryci…

  3. Tak najlepsze w gminie płacisz jie małe pieniądze za wywóz śmieci, a tu człowiek nie wchodzi na stronę gminy żeby się nie wkurzać co tam się wyrabia a oni Ci nie zabierają odpadów bo trzeba zgłosić, zarabista gmina płacisz i musisz się prosić ze m zabrać. Miód żal tu mieszkać a gdzie się przyznawać do tego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj