Młode talenty w Domu Kultury

0 Flares Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

Uczniowie szkół podstawowych z terenu naszej gminy mieli dziś okazję zaprezentować swoje wokalne zdolności. W trzemeszeńskim Domu Kultury odbył się konkurs “Wyśpiewaj swój talent”, w którym wystąpiło 27 młodych artystów.

Jury w składzie: Krystyna Polachowska (przewodnicząca), Dorota Korolewicz, Maria Szymańska i Włodzimierz Losik oceniało uczestników w dwóch kategoriach wiekowych. Brano pod uwagę między innymi skalę i emisję głosu, ogólny wyraz artystyczny, interpretację i poczucie rytmu.

Wyniki konkursu:

Klasy I – III:

1. Judyta Jaroszek
2. Karolina Białek
3. Zofia Przybylska

Wyróżnienia: Oliwia Hanczewska, Agata Pisuła

Klasy IV – V:

1. Marta Majchrzak
2. Dominika Michalak
3. Olga Koperska

Wyróżnienia: Wiktoria Rożek, Filip Dziel

W imieniu burmistrza nagrody wręczał skarbnik gminy Adrian Nowak.

10 Komentarze do Młode talenty w Domu Kultury

ogloszenia
 1. OBSERWATOR napisał(a):

  Poziom konkursu z roku na rok coraz niższy

 2. Róża napisał(a):

  Niższy ? Być może zabrakło jeszcze jednej kategorii wiekowej do której zakwalifikowałby się MaciejW . Ooooj by się działo !

 3. obserwator 2 napisał(a):

  A wg mnie coraz wyższy ten poziom.

 4. kompetencja i muzyka napisał(a):

  Rozumię, że wszyscy jurorzy to osoby kompetentne i znające się na muzyce, czy się mylę jeśli tak, to proszę mnie poprawić.

 5. wojak napisał(a):

  Rozumiem,że nie mają nic gorszych kwalifikacji niż np.wybitni “tancerze” z jury z “Tańca z gwiazdami”.

 6. ANKA napisał(a):

  Oczywiście maruderzy i tak negatywnie wszystko komentują. Jak dla mnie bardzo dobrze, że coś takiego się dzieje. Dzieci mają okazję się zaprezentować i zdobyć nowe doświadczenia.A poziomu konkursu nie powinni oceniać złośliwi obserwatorzy laicy….od tego było jury kompetentne i sprawiedliwe.

 7. ZOFIA napisał(a):

  Pan L…k widzę ze etatowy od składania wieńców i teraz kolejny etat juror:D człowiek orkiestra

 8. Obiektywnaaa napisał(a):

  Szkoda, że wszyscy zapominamy o tym, że to dzieci i młodzież są w tym wszystkim najważniejsze! Nie zdajemy sobie sprawy ile trudu i pracy włożyły w swoje przygotowanie do występu. My ludzie dorośli, przykład dla młodego pokolenia, a co robimy… potrafimy tylko krytykować. Gdzie słowa otuchy, gdzie gratulacje dla młodych talentów?! Czy to ważne jaka była komisja, czy to ważne gdzie odbył się konkurs, czy to ważne kto kim był i gdzie ??!! Ludzie trochę więcej empatii, a mniej krytyki !

 9. Gorsza część gminy napisał(a):

  Konkurs dla dzieci i młodzieży ze szkół w gminie Trzemeszno ,a co z pozostałymi z gminy ,to już nie gmina Trzemeszno .
  Cytuję
  “…Konkurs piosenki pod hasłem “Wyśpiewaj swój talent”ma na celu promowanie młodych talentów wokalnych ,umożliwienie im dalszego rozwoju poprzez udział w konkursach na szczeblu ponad gminnym …”
  Dajecie możliwość rozwoju tylko grupie młodych ludzi pomijając resztę talentów w gminie ,a czy nikt inny nie może promować gminy .
  Jednym słowem wstyd .Taki konkurs powinien być w szkołach jeśli dotyczy tylko szkół .
  Od wielu lat brałam czynny udział w różnych imprezach w gminie między innymi w dożynkach .Szykowałam stoisko i jedzenie tylko po to by ugościć odwiedzających stoisko . Stwierdzam ,że już nie będę ,bo dożynki powinny być dla rolników ,a nie dla miastowych odwiedzających .Odpocznę sobie po ciężkiej pracy i lepiej ten czas spożytkuję .

 10. Anonim napisał(a):

  Moje gratulacje dla wykonawców tych pięknych i trudnych piosenek.Przygotowanych bardzo dobrze.Jury bardzo bardzo dobrze oceniło oceniło, jeszcze raz gratulacje. Więcej takich konkursów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powered by WordPress | Designed by: SEO Consultant | Thanks to los angeles seo, seo jobs and denver colorado