Strona główna Sport i rekreacja MKS Trzemeszno na obozie w Ustce

MKS Trzemeszno na obozie w Ustce

2039
0

W minionym miesiącu młodzi piłkarze MKS Trzemeszno przebywali na obozie piłkarskim w ośrodku kolonijno-wczasowym „Niezapominajka” w Ustce.

W wyjeździe wzięło udział 42 młodych zawodników z grup wiekowych orlików, młodzików i trampkarzy, którzy pod bacznym okiem swoich trenerów bardzo solidnie przygotowywali się do nadchodzących niebawem jesiennych rozgrywek ligowych.

Nasze zespoły miały również okazję do rozegrania meczy sparingowych z rówieśnikami z różnych zakątków Polski. Pogoda nie rozpieszczała sportowców, przez cały pobyt było deszczowo, dlatego dużo więcej niż zazwyczaj grali test-meczów. Ich rywalami były m.in.: GKS Dopiewo, BKS Bydgoszcz, Olympic Wrocław, KS Brzoza, WKS Wieluń, MKS Ilanka Rzepin, Kotwica Kołobrzeg oraz KS Promyk Nowa Sucha.

Oprócz czysto piłkarskiej pracy wykonanej na obiektach OSiR-u Ustka, chłopcy w programie mieli również wiele innych zajęć tj. turnieje piłki plażowej, tenisa stołowego, czy udział w quizie wiedzy o piłce nożnej. W bardzo deszczowe dni zamiast kąpieli w morzu drużyny udały się na basen do hotelu Grand Lubicz oraz do Słupska na seans filmowy w Multikinie.

Wszyscy uczestnicy z zadowoleniem wrócili do domu zapowiadając, że za rok znów chętnie odwiedzą Ustkę.

MKS Trzemeszno

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj