Strona główna Różne Mikołajkowy kiermasz w Smykolandzie

Mikołajkowy kiermasz w Smykolandzie

753
0

Już wkrótce kolejne rabaty we wszystkich stacjonarnych sklepach dziecięcych Smykoland, ponieważ od 29.11.2018 do 01.12.2018 trwać będzie Mikołajkowy Kiermasz, a w nim specjalnie przygotowane oferty.

Któż z nas nie lubi korzystać z rabatów i promocji, a jeśli robimy zakupy dla najmłodszych zakupy sprawiają jeszcze większą radość, szczególnie w okresie Świąt. Sklep z kangurkiem w logo wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i by osłodzić jesienne dni organizuje trzydniowy kiermasz przepełniony specjalnymi rabatami na swój asortyment.

Przedsmakiem kiermaszowych okazji są konkursy organizowane przez Smykoland na ich facebookowym profilu. W czterech prostych konkursach sprawdzających kreatywność klientów można wygrać atrakcyjne nagrody, zgłoszenia w formie komentarza można umieszczać pod specjalnymi postami z grafikami ukazującymi nagrody do 1 grudnia, czyli ostatniego dnia kiermaszu. Zwycięzca zostanie wyłoniony już w pokiermaszowy poniedziałek. Regulamin konkursu dostępny jest pod adresem: http://bit.ly/regulamin_konkursu_chicco

Pierwszy post konkursowy: https://www.facebook.com/421083807981320/posts/1939385216151164

Organizatorzy zapraszają i zachęcają do wzięcia udziału w konkursach, i zapoznaniu się z ofertą rabatową przygotowaną specjalnie na Mikołajkowy Kiermasz.

Sprzedawcy sklepów Smykoland czekać będą w punktach w Gnieźnie, Toruniu, Włocławku i Koninie.

Art. prom.